Sveikas gyvenimo būdas


Pasakoti apie sveika gyvensena rusu kalba. Rusu pasakojimas apie sveika gyvenimo buda. Sveikas gyvenimo budas izanga. Aktyvus gyvenimo budas rasinys.

Įvadas. Sveika mityba – kas tai? Pagrindiniai sveikos mitybos principai. Pagrindinės sveikos mitybos taisyklės. Mitybos rėžimas. Sveikos mitybos piramidė. Fizinis aktyvumas. Žalingi ypročiai. Alkoholio įtaka žmogaus organizmui. Alkoholis ir vėžys. Kepenų ligos. Rūkymas. Narkotikai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Kiekvienas žmogus nori būti gražus, sveikas, lieknas, tačiau retas, kuris siekia šių norų išpildymo. Daugelis nori greitų rezultatų, kur nereikia daug pastangų, tačiau tai praktiškai neįmanoma. Kad ir ką bedarytų žmogus, jis turi turėti daug valios, motyvacijos, užsispyrimo, ryžto ir įdėti nemažai pastangų, kad gautų norimų rezultatų, taip yra ir siekiant sveiko gyvenimo būdo. Daugelis sveiką gyvenimo būdą suvokia skirtingai. Vieni mano, kad tai aktyvus sportas, kiti – kad tai subalansuota mityba, dar kiti – mano, kad tai – neturėjimas žalingų įpročių. Bet geriau viską apgalvojus, galime apibendrinti visus šiuos dalykus ir pasakyti, kad sveikas gyvenimo būdas – tai mitybos, sportavimo ir žalingų ypročių neturėjimo subalansavimas. Todėl labai svarbu žinoti, kas yra sveika mityba, sportas ir žalingi ypročiai bei kaip juos reikia valdyti.

  • Microsoft Word 307 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (3176 žodžiai)
  • Julija
  • Sveikas gyvenimo būdas
    10 - 3 balsai (-ų)
Sveikas gyvenimo būdas. (2013 m. Spalio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveikas-gyvenimo-budas.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 30 d. 06:36
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo