Sveikata praktika


Sveikatos praktikos ataskaita. Visuomenes sveikatos praktika. Praktikos ataskaita visuomenes sveikata. Visuomenes sveikatos stebimosios praktikos ataskaita. Sveikata rasinys. Visuomenes sveikatos biuras praktika. Visuomenes sveikata praktika. Vaiko sveikatos praktikos ataskaita. Stebimosios slaugos praktikos dienorastis. Praktika visuomenes sveikatos biure atsiliepimas.

Stebimosios praktikos dienorastis. Visuomenės sveikatos biuras ir užduotys. Pamokų tvarkaraščių analizė. Kūno kultūros pamokos stebėjimas. Technologijų pamoka. Dailės pamoka. Sveikatos ugdymo ir stiprinimo renginiai ugdymo įstaigoje. Integruota sveikatos ir lytiškumo ugdymo programa pamokose. Popamokinės veiklos stebėjimas ir vertinimas sveikatos požiūriu. Praktikos apibendrinimas.

Visuomenės sveikatos biure , pagrindinis tikslas, palaikyti gerą visuomenės sveikatos būklę ir ją stiprinti. Didžiausią įtaką sveikatai turi žmonių gyvensena, fizinė ir socialinė aplinka. Lemiamas vaidmuo tenka sveikatos mokymui, sveikatos saugai ir ligų profilaktikai.

Sveikata yra pagrindinė kokybiško ir prasmingo gyvenimo šaltinis, didžiausia vertybė. Šiais laikais žmonės mažai dėmesio skiria savo sveikatai, todėk tokios institucijos kaip visuomenės sveikatos biuras, padeda visuomenei nepamiršti pasirūpinti savo ir aplinkinių sveikata. Šio biuro veikla tikrai nėra lengva, nes kiekvieno sveikatis skatinimo plano sudarymas turi tikti kiekvienam žmogui. Turi turėtį gera patirti ir žinių norint rūpintis bendruomenės sveikata, renkti daugybę sveikatos projektų, žinomų visoje respublikoje. Taip pat reikia nepamiršti palankias sąlygas bendruomenei sveikatinti, palaikyti sveiką socialinę, psichinę aplinką ir suformuoti pažangius kriterijus. Didelį dėmesį visuomenės sveikatos biuras skiria vaikų sveikatai, tam yra specialei kvalifikuoti specialistai kurie išmano apie vaikų sveikatai ir didelę savo gyvenimo dalį dirba su vaikais. Taip pat dėmesį atkreipia į socialinias gyventojų grupes, bei didelį rūpestį keliantys socialiai remtini žmonės.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (3094 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sauleleeex
  • Sveikata praktika
    9 - 2 balsai (-ų)
Sveikata praktika. (2012 m. Gruodžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveikata-praktika.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 23:27
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo