Sveikatai kenksmingi darbo su kompiuteriu veiksniai skaidrės


Sveikatai kenksmingi darbo su kompiuteriu veiksniai. Įvadas Sveikatai pavojingi veiksnai Regos. Įvadas. Sveikatai pavojingi veiksnai. Regos sistemos perkrova Netinkama sėdėsena Psichologinė įtampa. Regos sistemos perkrova. Mažiausiai akis vargina dideli spalvoti vaizdai. Netinkama sėdėsena. Stalas turi būti su ištraukiama lenta klaviatūrai. Psichologinę įtampą galima sumažinti laikantis tam tikrų darbo taisyklių darant pertraukas. Specialistų išvadą. Ergonomikos specialistai nustatė. Klausimai. Kodėl verta pagalvoti apie kompiuterio įtaką žmogaus sveikatai. Literatūros sąrašas. Paveikslėliai ,, Google vaizdai” Blogspot. com.


Įvadas Sveikatai pavojingi veiksnai Regos sistemos perkrova Netinkama sėdėsena Psichologinė įtampa Specialistų išvadą Klausimai Naudotos literatūros sąrašas.

Kodėl verta pagalvoti apie kompiuterio įtaką žmogaus sveikatai? Ats.: Todėl, kad tai daro didele žala kūnui ir sveikatai. Kodėl reikėtų laikytis patarimų kaip dirbti prie kompiuterio? Ats.: Todėl, kad tada gyvensime ilgiau ir nebus jokių negalavimų. Kiek laiko galima sedėti prie kompiuterio ekrano nekenkiant savo organizmui? Ats.: Prie kompiuterių ekranų galima praleisti ne daugiau kaip 2 valandas per dieną, bet jai dirbi 8 val.

  • MS PowerPoint 147 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (237 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Melita
  • Sveikatai kenksmingi darbo su kompiuteriu veiksniai skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Sveikatai kenksmingi darbo su kompiuteriu veiksniai skaidrės. (2017 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveikatai-kenksmingi-darbo-su-kompiuteriu-veiksniai-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 03:41
×
144 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo