Sveikatingumo centro kūrimas


Verslo idėja ir jos įgyvendinimo planas. Verslo idėjos formulavimas. Verslo idėjos įgyvendinimo planas. Įmonės steigimo teisiniai aspektai. Patalpų įsigyjimas ir pritaikymas. Higienos normos. Mokami mokesčiai. Įmonės charakteristika. Įmonės vizija ir misija. Įmonės veikla. Įmonės valdymo struktūra. Individualios įmonės Sveikatingumo centras „Svajonė“ organizacinė valdymo struktūra. Įmonės personlas. Įmonės veiklos strateginis ir metiniai planai. Darbuotojų motyvavimas ir konfliktų sprendimas. Konfliktų sprendimo strategijos. Bendradarbiavimo strategijos pagrindiniai žingsniai. Išvados. Literatūros šaltinių sąrašas.

Sveikatingumo centro paslaugų veikla Lietuvoje yra labai išsiplėtojusi ir populiari, tačiau Marijampolės mieste yra tik vienas centras „Sveikatingumo banga“. Akivaizdu, jog žmonėms reikėtų dar vienos alternatyvos, didesnės pasirinkimo laisvės. Reikalinga įkurti dar vieną, labiau patogesnį ir leidžiantį žmonėms atsipalaiduoti sveikatingumo pasaulį, kuriame jie jaustųsi nepakartojamai, pamiršdami visus rūpesčius ir jaustųsi maloniai.

Idėja: Ši idėja kilo tuomet, kai apsilankiau vieninteliame Marijampolėje esančiame sveikatingumo centre „Sveikatingumo banga“. Šiame centre man trūko procedūrų ir nepatyriau jokio atsipalaidavimo. Tačiau mano įkurtoje įmonėje bet kokio amžiaus žmonės galės tinkamai atsipalaiduoti ir maloniai praleisti laiką. Mano įkurtoje įmonėje SPA „Svajonė“ siūlomos paslaugos labai reikalingos daug dirbantiems žmonėms, kurie neturi laiko važinėti į atostogas, lepinti save grožio salonuose, o šiame centre per trumpą laiką bus galima pagerinti savo sveikatą. Profesionalai atliks nepriekaištingą masažą, suteiks informaciją apie taisyklingą kaitinimąsi pirtyse, o po pirčių komplekso bus galima tiesiog atsipalaiduoti burbulinėse voniose. Šiame masažų, pirčių, saunų, baseinų centre kiekvienas ras sau tinkantį ir patinkantį atsipalaidavimo būdą.

Higienos normos yra privalomos tiek fiziniams ar juridiniams asmenims, kurie įrengia patalpas, kuriose bus teikiamos sveikatingumo ir sveikatos paslaugos.

GPM – 15 % pajamų mokesčio tarifas. Tai yra pajamos iš paskirstytojo pelno, įskaitant dividendus, apskaičiotus ir deklaruotus per tam tikrus metus taikomas 15 % pajamų mokesčio tarifu.

VSD taikomas 30,98% mokesčio tarifas.

Individualioji įmonė Sveikatingumo centras „Svajonė“ įkurta 2014 metais. Centras įkurtas P. Cvirkos g. 35 Marijampolėje. Ši įmonė buvo įkurta tik paėmus tinkamo dydžio paskolą iš banko įkurti patalpoms. Individualios įmonės sveikatingumo centras „Svajonė“ tikslas yra teikti žmonėms atsipalaidavimo paslaugas, po sunkių darbo dienų.

Organizacinė valdymo struktūra - tai sąlyginiai savarankiškų elementų, atliekančių tam tikras jiems priskirtas funkcijas, tam tikros kompetencijos visuma, susieta tam tikrais formaliais ryšiais, būtinais organizacijos tikslams pasiekti.

Kadangi galima sakyti, jog ši įmonė yra neseniai įsikūrusi, tai ir darbuotojų skaičius dar nėra didelis. Esant nedideliam vadovo pavaldinių skaičiui išryškėja vertikalaus darbo pasidalijimo tendencija su daugiapakope vadybos struktūra.

Individualios įmonės personalą sudaro: savininkė - direktorė, kuri rūpinasi visa savo įmonės veikla, o jai tiesiogiai pavaldi yra buhalterė, kurios rūpinasi įmonių finansine veikla. Taip pat individualios įmonės Sveikatingumo centras “Svajonė” persoloną sudaro ir kiti darbuotojai, tai: masažistai, kurie suteikia atsipalaidavimą ir malonumą klientams atsipalaiduoti po sunkių darbo dienų, sporto treneriai, kurie padeda palaikyti sveikatą ir suteikia gražias kūno linijas.

  • Microsoft Word 70 KB
  • 2015 m.
  • 17 puslapių (2774 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rokas
  • Sveikatingumo centro kūrimas
    10 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Sveikatingumo centro kūrimas. (2015 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveikatingumo-centro-kurimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 07 d. 07:35
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo