Sveikatingumo ir grožio verslo etikos kodeksas


Etikos skaidrės. Sveikatingumo ir grožio verslo etikos kodeksas. Beauty make up studio. Etikos kodeksas organizacijoje skirtas. Įvadinis žodis. Santykiai su vadovybe. Santykiai su darbuotojais. Dalyvavimas. Ineteresų konfliktas. Politikos ir procedūros. (tikslai). Veiklos įvertinimo formos. Skatinimas laikytis etiško. elgesio standartų. Etiketo reikalavimai. Konfidensiolumas. Informavimas. Dokumentavimas. Dovanos ir kyšiai. Santykiai su vartotojais. Santykiai su kreditoriais ir tiekėjais. Saugumas. Santykiai su bendruomene ir kaimynais. Viešieji santykiai. Kodekso nauda. Darbuotojo asmeninės etinės vertybės ir taisyklės. Dėkui už dėmesį! ?


Sveikatingumo ir grožio verslo etikos kodeksasBeauty make up studio.

1.Įvadinis žodis 2.Santykiai su vadovybe 3.Darbuotojai 4.Dalyvavimas 5. Interesų konfliktai 6.Politikos ir procedūros 7. Veiklos įvertinimo formos 8.Skatinimas laikytis etiško elgesio standartų 9.Etiketo reikalavimai 10.Konfidensiolumas 11.Informavimas 12.Dokumentavimas 13.Dovanos, kyšiai 14.Santykiai su vartotojais 15.Saugumas 16.Santykiai su valdžia 17.Santykiai su bendruomene 18.Viešieji santykiai.

1. Darbuotojas kolega, o ne konkurentas2. Svarbus bendradarbiavimas3. Psichologinis pastabumas, pasireiškiantis gebėjimu gerai suprasti žmones.4.”Nepakišinėjame” vieni kitų5. Kartu visada greičiau vyksta procesas6. Darbuotojas puikiai išmano savo darbą7.Darbuotojai nuolatos tobulėja.

Aktyviai dalyvauja įmonės veikloje Nuolatos atsižvelgia į klientų poreikius Prisideda prie įmonės formavimo, tobulėjimo Su kitais tinkle dalyvaujančiais asmenimis elgiasi pagarbiai tinkamai vykdo savo pareigas pagal narystės įmonėje sutarties sąlygas ir sąžiningai įgyvendina savo teises.

Paveikti specialisto sąmoningumą Siekti specialisto, kaip asmenybės tobulumo Padėti tobulėti, kaip profesionalui Padėti visapusiškai sprendžiant profesinius klausimus Padėti atskleisti savo, kaip profesionalo kokybišką darbą Formuoti pozityvų požiūrį į darbą.

Klientui pateikiama išsamią informacija Visada informuojame klientus Informuojame darbdavį dėl neatvykimo į darbą Informuojama sugadinus darbo inventorių, pametus dokumentus ar kitaip pakenkus įmonei.

Reguliariai tikriname ataskaitas Prižiūrime dokumentus, kad informacija nedingtų Fiksuojame kiekvieną operaciją Fiksuojame savo darbo laiką Dokumentuose akcentuojame mokestį, paslaugą, datą.

  • Etika Skaidrės
  • 2014 m.
  • Laura
  • 24 puslapiai (1511 žodžių)
  • Etikos skaidrės
  • MS PowerPoint 267 KB
  • Sveikatingumo ir grožio verslo etikos kodeksas
    10 - 4 balsai (-ų)
Sveikatingumo ir grožio verslo etikos kodeksas. (2014 m. Gegužės 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/sveikatingumo-ir-grozio-verslo-etikos-kodeksas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 21:42