Sveikatingumo kompleksas verslo planas


Įvadas. Pradedamo verslo ir įmonės aprašymas. Įmonės charakteristika. Įmonės teikiamos paslaugos. Nuosavybės forma. Žinios apie verslininką, jo patirtį, partnerius, akcininkus. Vietovės apibūdinimas. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Teisinė ir politinė aplinka. Ekonominė aplinka. Socialinė aplinka. Vartotojai. Konkurentai. Marketingas. Tikslai ir uždaviniai. Kainų politika ir kainos. Kainos IĮ „Geizeris“. Realizavimo metodai. Reklama. Išlaidos skirtos rėmimo priemonėms. Gamybos planas. Gamybinės patalpos. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Gamybiniai pajėgumai. Medžiagos. Išlaidos medžiagoms mėnesiui. Transportas (tiekėjai). Pagrindiniai, pagalbiniai ir aptarnavimo procesai. Įmonės struktūra. Darbuotojai ir valdymo personalas. Darbo užmokestis (darbuotojams). Finansinis planas. Finansavimo šaltiniai. Pajamų planas. Išlaidų planas. Projekto atsipirkimo laikas. Išvados ir pasiūlymai. Šaltiniai.


Bus steigiama individuali įmonė pavadinimu „Geizeris“, planuojama, jog jos veikla bus pradėta 2018 metų sausio 1 dieną. IĮ „Geizerio“ savininkas - Šarūnas Vanagas. Įmonės adresas yra Taikos pr. 52, Visaginas. Tai pelno siekianti bendrovė, teikianti baseino, turkiškos pirties, suomiškos saunos, masažo paslaugas.

Įmonės pavadinimas „Geizeris“ išrinktas ne veltui – jis turi prikaustyti praeivių dėmesį, nes Lietuvoje šis geografinis reiškinys nėra būdingas. Planuojama, kad aplinka primins geizeriu šalimi vadinamą Islandiją. Toks dizaino sprendimas priimtas norint Lietuvos gyventojams suteikti neatrastų pojūčių, kurie leistų pasijusti tarsi užsienyje. Įmonėje planuojama įdarbinti 15 žmonių, kurie bus savo srities ekspertai su atitinkama kvalifikacija, išklausę reikalingus kursus.

Pagrindinis įmonės darbo tikslas – teikti kokybiškas paslaugas, kurios būsimiems klientams leis pilnavertiškai atsipalaiduoti ir pabėgti nuo gyvenimiškos rutinos. Bus dedamos visos pastangos, jog įmonė taptų geriausiu sveikatingumo kompleksu regione, maksimaliai patenkinti klientų norus, pasiūlyti atitinkamą kokybės ir kainos santykį. Įmonės įvaizdis ir gera reputacija, kokybės garantija, suteikiamos paslaugos taps įmonės sėkmės pavyzdžiu.

Įmonės misija: klientams suteikti kuo įvairesnį paslaugų spektrą, suteikiant maksimalų komfortą, sukuriant gerą atmosferą, jiems turiningai praleidžiant laiką.

Gauti verslui įkurti skirtas licencijas, iš savivaldybės, gauti leidimus įrengiant viešąją įstaigą su pirties-saunos, baseino, masažo paslaugomis, atitinkant visus higienos reikalavimus;

Naujų ir tinkamų naudoti įrengimų bei žaliavų ieškojimas ir užsakymas;

Verslo idėja gimė, kuomet išanalizavę Visagino miesto bei Visagino apylinkėse esančių baseinų ir viešųjų pirčių rinką, pastebėjome, kad mieste trūksta poilsio ir sveikatos komplekso. Esant palankioms sąlygoms nusprendėme įsteigti IĮ „Geizeris“ su pirtimis (turkiška pirtis, suomiška sauna), masažo kambariais, dviem dideliais baseinais. Norėdami pritraukti klientų, sukūrėme neįprastą aplinką Lietuvos faunai. Taip pat, unikalu ir tai, kad visos minėtos paslaugos bus suteikiamos vienoje vietoje, tai daroma siekiant maksimalaus patogumo.

Projektui įgyvendinti reikalinga 60000€, todėl numatoma imti 37000€ paskolą iš AB „DNB“ banko trims metams su 8% palūkanomis, o 20000€ įneš įmonės savininkas. Taip pat rėmėjų surinkti pinigai sudaro 5000€.

Verslo idėja ir verslo esmė: tapti ir išlikti patraukliausia sveikatos puoselėjimo tradicijas palaikančia įmone, teikiančia fizinį ir moralinį pasitenkinimą savo klientams.

Įmonės verslo vizija: Tapti lyderiaujantis poilsio ir sveikatos centras Visagino mieste ir apylinkėse, siekiant išplėsti veiklą ir užsienyje.

Verslo misija: Žmonėms suteikti galimybę puoselėti savo sveikatą, jaukioje aplinkoje atsipalaiduoti ir turiningai praleisti laiką.

Įmonės vertybės: Komandinis darbas, pagarba žmogui, atsakomybė už savo veiksmus, profesionalumas ir pagarba kiekvienam lankytojui, suteikiant maksimalų komfortą kiekvienam poilsio komplekse.

Verslo tikslai ir uždaviniai: tapti lankomiausiu kokybiško poilsio kompleksu Visagino mieste ir apylinkėse, klientams suteikiant maksimalų komfortą ir patenkinant jų poreikius.

Išskirtinė aplinka, tvarkingai įrengtos patalpos, atitinkančios sanitarinius higienos reikalavimus, visi patogumai ir savo srities specialistai, užtikrins aukštą kokybę mūsų įmonėje. Patrauklios kainos, nuolaidos vaikams, studentams, senjorams, taip pat pastoviems klientams, galimybė įsigyti abonementą terminuotam laikui (trim mėnesiams ar metams už kur kas žemesnę kainą).

Nuosavybės forma – asmeninė. Nuosavybės teisė atsirado paveldėjimo tvarka, kaip palikimas anūkui.

Nuosavybės objektas – Visagino mieste Taikos pr. 52, buvusi miesto viešoji biblioteka. Pastato kvadratūra: 528m2.

  • Microsoft Word 82 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (4064 žodžiai)
  • Universitetas
  • Šarūnas
  • Sveikatingumo kompleksas verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Sveikatingumo kompleksas verslo planas . (2018 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveikatingumo-kompleksas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 24 d. 00:30
×