Sveikatos centro organizavimo proceso aprašymas


Privati gydymo įstaiga referatas. Gydymo įstaigos kursinis vadybos. Procesu aprasymas imoneje. Verslo procesu kursinis darbas. Sveikatos istaigos verslo planas.

Įvadas. Pradedamo verslo ir įmonės aprašymas. Kuriamo verslo samprata. Įmonės veiklos charakteristika. Steigiamos įmonės teisinis statusas ir jo pagrindimas. Įmonės vadybinės struktūros projektavimas. Įmonės organizavimo proceso modeliavimas. Proceso darbų ir jų tarpusavio priklausomybės nustatymas ir jo tinklinio modelio konstravimas. Organizavimo proceso modelio darbų laiko ir finansinių resursų parametrų nustatymas. Proceso vykdymo tinklinio grafiko konstravimas ir braižymas laiko masteliu. Finansinių resursų reikalavimo kalendorinio grafiko konstravimas ir jo optimizavimas. Išvados. Literatūra.

. Proceso darbų ir jų tarpusavio priklausomybės nustatymas ir jo tinklinio modelio konstravimas namų darbo tikslas yra pasirinktos veiklos pagrindu įtvirtinti žinias apie privačių polikltaikant tinklinį metodą suprojektuoti įmonės organizavimo modelį ir atlikti reikalingus skaičiavimus.

Darbo bazė - privati poliklinika ( x šeimos sveikatos centras ). Norėdama įrengti tokį šeimos centrą būtinai reikia apsispręsti kokios paslaugos teiks įmonė ar jie bus mokami ar dali jų kompensuos valstybinė ligonių kasos. Taip pat reikalinga gera, kokybiška ir moderni aparatūra, patalpos, kurie atitinka pagal visus higienos normos beivienas iš šių apribojimų yra tai, jog finansinių resursų pakanka tik įmonę įregistruoti, parengti verslo planą bei resursų paieškai atlikti. Steigiant x šeimos sveikatos centrą yra pradinis įnašas, reikalingas verslo pradžiai. Šis apribojimas rašant darbą leidžia nesirūpinti iš kur gauti reikalingų lėšų verslui pradėti.

Darbuotojų apmokymas. Akivaizdu, kad dalį darbuotojų reikės apmokyti, kad jie galėtų dirbti ir naudotis specializuota įranga ir pažangiausiomis programomis.

Verslui reikalingos patalpos. Jie tiri būti įrengiamos dviem etapais, darbus organizuojant srautiniu metodu ir taip sudarant galimybę verstis daliniu verslu. Pirmame etape įrengiama privati poliklinika, teikiančia pirmo lygio paslaugos ( odontologinės ir terapinės paslaugos), o antrame etape remontuojami patalpas.

Paskutinis apribojimas - steigiamos įmonės juridinio statuso palyginimas su kitokiu juridiniu statusu. Pasirinkto verslo steigiamos įmonės juridinis statusas yra komanditinė ūkinė bendrija, tad toliau darbe ji bus palyginta su uždaroji akcinė bendrove. Įvertinant šių juridinių statusų privalumus ir trūkumus bus pagrįsta, kuris iš jų labšeimos medicinos centras – tai privati gydymo įstaiga, turinti sutartį su teritorine ligonių kasą. Tai sudaro galimybė šeimos sveikatos centro pacientams gauti nemokamai pirminės sveikatos priežiūros paslaugas, nes visos išlaidas kompensuos ligonių kasa.

šeimos centro paskirtis teikti kokybiškas medicinines paslaugas aplinkinės teritorijos gyventojams, rūpintis bei stiprinti visuomenės narių sveikata, taikyti kompleksinį bei efektyvų gydymą ir profilaktiką. Šeimos sveikatos suteiktų sveikatos priežiūros paslaugų apmokėjimas iš privalomojo sveikatos draudimo fondo priklausomai nuo turimų prisirašiusiųjų prie šios sveikatos priežiūros įstaigos gyventojų skaičiaus.

  • Microsoft Word 95 KB
  • 2011 m.
  • 33 puslapiai (7852 žodžiai)
  • Universitetas
  • D
  • Sveikatos centro organizavimo proceso aprašymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Sveikatos centro organizavimo proceso aprašymas. (2011 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveikatos-centro-organizavimo-proceso-aprasymas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 06:15
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo