Sveikatos supratimas


Sveikatos supratimas. Įvadas. Tikslas – išsiaiškinti sveikatos sampratą. Kas yra sveikata? Pagal PSO „Sveikata yra daugiau negu laisvė nesirgti. Sveikatos suvokimas. Nėra aiškios ribos, ties kuria baigiasi individo sveikata ir prasideda jo liga. Nesveikatos suvokimas. Pacientas teigia. Sveika ir nesveika aplinka. Gyvenimo sąlygos gamtos sąlygos. Sveikatos stiprinimas. Procesas, kuris įgalina žmogų pasidaryti savo padėties šeimininku ir gerinti sveikatos būklę. Išvados. Sveikata yra visapusė. Literatūra. Vesterdal, A. (1996). Sveikatos priežiūra ir ligonių slauga.


ĮVADAS 3 Kas yra sveikata 4 Sveikatos suvokimas 5 Nesveikatos suvokimas 6 Sveika ir nesveika aplinka 7 Sveikatos stiprinimas 8 IŠVADOS 9 LITERATŪRA 10.

Tikslas – išsiaiškinti sveikatos sampratą. Uždaviniai: Išsiaiškinti, kas yra sveikata. Suprasti, kas yra nesveikata. Aptarti sveikos ir nesveikos aplinkos skirtumus. Išsiaiškinti, kaip stiprinama sveikata.

Pacientas teigia, kad jis serga. Gydytojas nusprendžia ar paciento negalavimas yra liga ar ne. Ne tik bloga savijauta, liga, invalidumas ar traumos, bet ir dvasinės savijautos nebuvimas. Stresas vienas didžiausių veiksnių, darantis įtaką nesveikatos atsiradimui.

Gyvenimo sąlygos: gamtos sąlygos, fizinė aplinka, šeimos padėtis, darbo aplinka, stresas ir socialinė aplinka. Gyvensena: žalingi įpročiai, nuolatinis skubėjimas, netaisyklinga mityba, fizinio aktyvumo nebuvimas ir miego trūkumas.

  • Slauga Skaidrės
  • MS PowerPoint 37 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (367 žodžiai)
  • Kotryna
  • Sveikatos supratimas
    10 - 7 balsai (-ų)
Sveikatos supratimas. (2016 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveikatos-supratimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 08:53
×