Sveikatos ugdymo Portfolio


Pirmoji paskaita. „Ledlaužio“ metodas. Vaiko (0-7 m. ) sveikatos stiprinimo ir ugdymo galimybės atsižvelgiant į įvairių organizavimo sistemų fiziologinės raidos ypatybes (kritiniai periodai, rizikos ir palaikantys veiksniaiPamokos planas saugos tema. Literatūra. Literatūros šaltinių aprašas. Racionali mityba darželyje. Kokios programos vykdomos? Kokią vietą užima sveikatos ugdymas? Kaip praktiškai įgyvendinamos integruojamosios Sveikatos ugdymo programos? Kokios programos, projektai, renginiai, šventės ir kita ugdymo veikla įgyvendinti, -ami? Ar jie efektyvūs? Kodėl? Maisto produktai, pasižymintys funkcinio maisto savybėmis. Ugdymo proceso reikalavimai ir nuostatos. Kas atsakingas už sveikatos ugdymą? Kaip įvairūs sveikatos ugdymo aspektai prisideda prie vaiko darnios raidos, sveikatos potencialo ir fizinės ir psichoemocinės gerovės? Mėgiamos ugdytinių veiklos darželyje, namuose virtuvėje. Darbas su tėvais. Gerosios patirties pavyzdžiai.

Pradedant naują mokomąjį dalyką, visada tenka susipažinti su nauju dalyku, dėstytoja, prisistatyti, sužinoti, ką, kaip ir kiek mokysimės. Šis „ledlaužio metodas“ buvo negirdėtas ir nematytas.Nors jį išgirdus, šmėstelėjo mintis: „ kiek galima, pradedam, neįdomu‘‘.Tačiau, tai buvo kūrybiškas ir susimąstyti verčiantis metodas.Kalbėdami apie sveikatą, esame girdėję daug mitų, žinome, kas yra sveika mityba, kad daržovės ir vaisiai turi būti kasdienėje mityboje, tačiau nieko nedarome, nors ir žinome šį šiurpinantį faktą.Tai man buvo paskata, pagalvoti ką dedu į burną, aktyviau užsiimti sportu.

  • Sveikata Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 40 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (2873 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simita
  • Sveikatos ugdymo Portfolio
    10 - 2 balsai (-ų)
Sveikatos ugdymo Portfolio. (2014 m. Spalio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveikatos-ugdymo-portfolio.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 08:59
×