Sveikatos ugdymo straipsnių užsienio kalba analizė


Sveikatos ugdymas Straipsnių užsienio kalba apie sveikata analizė. Eating habits and behaviours Valgymo įpročiai ir pasekmės. Healthy eating habits for your child Jūsų vaikų sveiko valgymo įpročiai. How to break bad eating habits Kaip atsikratyti blogų valgymo įpročių. Eating habits of the highly successful and fit 10 valgymo įpročių sėkmingai padedančių išlaikyti gerą sveikatą ir figūrą. Improving your eating habits Jūsų valgymo įpročių gerinimas.

Ši nuoroda žiūrėta 2015-04-15.

Šiame straipsnyje rašoma apie mitybos įpročius ir pasekmes . Apie tai, kad nuo mūsų valgymo įpročių labai priklauso mūsų sveikatos būklė tačiau svarbiausia įsitikinti, kad jie yra labiau naudingi mums, o ne atvirkščiai labiau kenkia mūsų kasdieniniam gyvenimui. Jeigu mūsų jau seniai nusistovėję valgymo įpročiai yra nesveiki , reikia imtis jų keitimo , kas yra labai sunku, tiek psichologiškai , tiek fiziškai, nes iš dalies žmogus yra susigyvenęs su šiais įpročiais ir juos pradėjus keisti kūnas ir smegenys patiria labai didelį stresą Bet viską darant apgalvotai ir palaipsniui, tikrai galima išvengti viso to didelio streso . Straipsnyje patariama pradėti nuo žurnalo ar kitaip sąsiuvinio užsivedimo . Dar kitaip vadinamas maisto dienoraštis padės lengviau išsiaiškinti savo valgymo ir gyvensenos įpročius kuriuos išanalizavęs galėsi pradėti daryti tam tikras išvadas, kad būtų lengviau pradėti viską keisti. Tame sąsiuvinyje, kaip ir dienoraštyje svarbu aprašyti visus savo jausmus, kaip jautiesi , kai esi alkanas, ar pavargęs, kokiu dienos metu ir kiek valgai, kitaip sakant aprašyti savo mitybos dienotvarkę ir ją stebėti. Tada kai jau supranti , kas yra negerai ,tai yra kurie mitybos įpročiai tau kenkia , ar pasirinkti produktai yra kenksmingi, tada gali pradėti analizuotis savo įpročius ir tam tikrus naudojamus maisto produktus keisti kitais . Tada jau galima pradėti dėliotis ir nauja maitinimosi įpročių dienotvarkę iš pradžių viską gerai pasvėrus ir apgalvojus ir svarbiausia labai įdėmiai stebint, kaip visa tai keičia mūsų jau nusistovėjusi gyvenimą ir kaip mūsų kūnas ir smegenys reguoja į visus pokyčius. Ir pasiekus mažų rezultatų, svarbiausia yra nesustoti ir viską tęsti ir siekti užsibrėžtų tikslų kurie nenuginčijamai saugos ir išlaikys stipria mūsų sveikatą.

  • Sveikata Analizė
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1610 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovilė
  • Sveikatos ugdymo straipsnių užsienio kalba analizė
    10 - 8 balsai (-ų)
Sveikatos ugdymo straipsnių užsienio kalba analizė. (2015 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveikatos-ugdymo-straipsniu-uzsienio-kalba-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 06:14
×