Sveikatos ugdymo užduotys


Sveikatos ugdymo katedros užduotys. Pamokos tema. Pamokos tipas. Pamokos tikslas. Pamokos uždaviniai. Mokymo metodai. Pamokos eiga. Edukacinės aplinkos kūrimas.


Su mokiniais diskutuojama apie gyvenimą tarpukariu, jo pasikeitimą ir dabartinį gyvenimą. Kuo jis skyriasi, kokie pokyčiai įvyko. Ar tai yra į gerąją pusę ar į blogąją? Kas sąlygojo pokyčiams? Ar jie įsivaizduoja savo gyvenimą tuo laikotarpiu.

Kartu su mokiniais bediskutuodami apibendriname pamokos temą įvardindami esminius pokyčius gyvenant tarpukariu ir visi bendrai sutinkame, kad higiens ir gyvenimo sąlygos dabartiniame pasaulyje žymiai geresnės negu tuo laikotarpiu. Ir nei vienas mokinys neįsivaizduoja savo gyvenimo tuo laikotarpiu, kai nebuvo nei elektros, nei kanalizacijos, nei buitinių prietaisų, kurie palengvina tvarkymasi buityje.

Edukacinės aplinkos kūrimas - Mokykla yra ne tik darbo vieta - tai antrieji namai. Kad mokymo ir mokymosi procesas vyktų sėkmingai,mokiniai mokykloje turi jausti komfortą.Tam didžiulę įtaką turi mokyklos aplinka,kuri turi sukurti tokį mikroklimatą,kad galėtume jaustis saugūs,sveiki ir pilnaverčiai žmonės. Žmogus neatskiriamas nuo gamtos ir savo veikla daro įtaką gamtai.Kokia bus mokyklinė aplinka,tokie,tikėtina,gali būti ugdymo rezultatai. Būtent nuo kokioje edukacinėje aplinkoje mokinys atsiras nuo to ir priklausys jo pasiekimai. Todėl integruoto dalyko pamokos fragmente reikėtų atsižvelgti į tai, kad mokiniai gali priklausyti skirtingai socialiniai aplinkai ir padėčiai, kurios pasekoje gali būti skirtinga mokinių reakciją į užduotys -vieni mokiniai gali būti jautresni ir uždaresni, pamokoje būti pasyvus, ignoruoti mokytojo pasakymus, pastabas dėl atlikimo,o kiti priešingai – hyper aktyvus, aktyviai diskutuoti, gerai atlikti pateiktas užduotys, todėl

  • Microsoft Word 566 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1260 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ingy
  • Sveikatos ugdymo užduotys
    9 - 1 balsai (-ų)
Sveikatos ugdymo užduotys. (2016 m. Kovo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveikatos-ugdymo-uzduotys.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 14:58
×