Sveiko maisto kavinė verslo planas


Sveiko maisto kavinė verslo planas.

Įmonė UAB “Eko” sveiko maisto kavinė, kuri įsikūrusi Gedimino prospekte, Vilniuje. Veiklą planuojame pradėti 2014m. pavasarį.

Kadangi šiomis dienomis Lietuvoje, beabejo ir Vilniuje, mažai kavinių, užkandinių, kurios gamina kokybišką ir sveiką maistą, todėl bręstant novatyviai idėjai mūsų įmonė jau ruošiasi įgyvendinti tokią idėją, kuri ne tik gamins patiekalus iš šviežių produktų , bet ir pristatys klientams juos į namus. Taip bus atsižvelgiama į klientų sutaupytą laiką ir patogumą, užsisakant internetu. Taipogi mums atsiranda palankios sąlygos patekti į Lietuvos rinką ir įgyti reputacijos. Mūsų maistu gali mėgautis įvairaus amžiaus žmonės: tiek suaugę, tiek vaikai, nes mūsų gaminamas maistas suteiks visų organizmui naudingų medžiagų: tiek kūno formai palaikyti, tiek suteikti pastovios ir užtikrintos energijos visai dienai. Mūsų maistas išsiskiria tuo, jog pagamintas iš ekologiškai užaugintų produktų. Maistas bus gaminamas patyrusio virtuvės šefo dėka, kuris puikiai išmano savo darbą. Augant vartotojų skaičiui, įmonės pelnui, taipogi patekimas į Lietuvos rinką mus paskatins samdyti daugiau darbuotojų, pagausinti patiekalų įvairumą, plėsti patalpų didinimą, kad greičiau patenkintume vartotojų poreikius ir sukurtume daugiau darbo vietų. Mūsų asmeninis kapitalas, kuris bus panaudotas siekiant įgyvendinti įdėją, sieks apie 100.000 Lt. Tai pakankamai didelis kapitalas, kuris mums padės greičiau ir lengviau įgyvendinti verslo įdėją.

UAB ,,Eko“ veiklos pobūdis – maisto gaminimas ir tiekimas. Įdėją pradėjome brandinti jau 2013m. pradžioje ir kurią bandysime įsteigti 2014m. pavasarį. Per metus mes sukaupsime savo pradinį kapitalą – 100000Lt, kurį investuosime į verslą. Pradėjus verslą klientai galės skanauti sveikų ir įvairaus pobūdžio patiekalų. Visi patiekalai bus ruošiami profesionalių virėjų iš ekologiškai šviežių ir natūralių produktų. Pas mus vartotojai galės ne tik sočiai pavalgyti, bet ir atsigaivinti vėsiais kokteiliais.

UAB “Eko” sveiko maisto kavinė, kurioje maistas bus tiekiamas tiek kavinės patalpose, tiek išsinešimui, tiek išvežiojamas į namus, taip siekiant didesnio ekonominio pelno.

Patalpos bus nuomojamos Gedimino prospekte, kurios bus miesto centre, lankytiniausioje vietoje tiek vietos gyventojų, tiek turistų atžvilgiu. Patalpų nuoma: 1500Lt. Darbų atlikimo terminas:

Ši kavinė įsteigta pagal visus valstybinius reikalavimus. Esame susipažinę su visais įstatymais ir nutarimais, kurie yra susiję su įmonės verslu. Oficialus įmonės pavadinimas ,,Eko“. Įmonė bus įregistruota kaip uždaroji akcinė bendrovė. Įmonės savininkais bus du asmenys – Ugnius Juozaitis ir Donatas Kasteckas. Savininkai turės teisę į visą uždirbtą įmonės pelną, drauge įsipareigodamas visu savo turtu, jei įmonė bankrutuotų. Įmonė bus įsteigta neribotam laikui. Įmonė turės sąskaitą Lietuvos Respublikoje įregistruotame banke.

Politinis ir teisinis aspektas: Įmonė būtų registruojama kaip uždara akcinė bendrovė. Mokesčiai būtų mokami pagal kiekvieno darbo numatytus įstatymus.

Ekonominis aspektas: Lietuvoje mažai kavinių, užkandinių, kurios gamina ekologišką maistą. Taip mums atsiranda palankios sąlygos patekti į rinką.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 66 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (2922 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ugnius
  • Sveiko maisto kavinė verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Sveiko maisto kavinė verslo planas . (2015 m. Spalio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveiko-maisto-kavine-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 23:55
×