Sveiko maisto mažmeninės prekybos verslo planas


Verslo verslo planas.

Įvadas. Verslo aprašymas. Verslo idėja. Pagrindiniai tikslai ir uždaviniai. Pagrindiniai iššūkiai ir grėsmės. Licencija. Įmonės charakteristika ir teikiamos paslaugos. Trumpa įmonės veiklos apžvalga. Prekės charakteristikos. Klientūra ir jos poreikiai. Bendrovės vieta. Bendrovės unikalumas. Rinkos apžvalga ir rinkodara. Bendra rinkos apžvalga. Konkurentai. Reklama ir klientų pritraukimas. Prekių kainos. Darbuotojai, jų pareigos bei darbo užmokestis. Pareigos. Direktoriaus pareigos. Administratoriaus pareigos. Buhalterės pareigos. Darbuotojų pareigos. Darbo užmokestis. Finansinis planas. Kapitalo poreikis ir jo panaudojimas. Kaštų skaičiavimas. Pelno skaičiavimas. Sąnaudos (mėnesiais). Pelno prognozė. Išvados. Šaltiniai.


Pagrindinis mūsų tikslas – įgyvendinti idėją ir gauti pelną. Mūsų idėja - įsteigti įmonę UAB „Geiva“, kuri užsiims mažmenine sveiko maisto prekių, šviežiai spaustų sulčių, sveikųjų kokteilių ir arbatos bei kavos išsinešimui prekyba. Nusprendėme steigti uždarąją akcinę bendrovę (UAB), nes tokia teisinė nuosavybės forma duoda galimybę koncentruoti didelį kapitalą, lengviau pritraukti papildomas lėšas verslui plėtoti, išleidžiant akcijas ir gaunant bankų kreditus, suteikia ribotą akcininkų turtinė atsakomybę ir taip apsaugomas asmeninis turtas, tokios įmonės egzistavimo laikas - neribotas.

Stebint vis didėjanti žmonių susidomėjimą tuo, ką valgome, tendenciją maitintis sveikai bei rūpintis savo organizmu, nusprendėme įkurti sveiko maisto parduotuvę. Didžioji dalis mūsų konkurentų yra sveiko maisto restoranai bei kavinės arba parduotuvės, pardavinėjančios ekologiškas daržoves, vaisius ir kitus produktus. Todėl mes nusprendėme pardavinėti jau pagamintą sveiką maistą – salotas, kitus sveikus užkandžius, šviežiai spaustas sultis, vaisių ir daržovių kokteilius, kuriais lankytojai galės atsigaivinti ir pasisotinti, taip pat žolelių arbatą ar sveikąją gilių kavą, kuria sušils vėsų rudenį ar žvarbią žiemą. Mes siūlome kitokią greito maisto alternatyvą – sveiko greito maisto. Skubant, neturėdami laiko pasigaminti ir net ramiai pavalgyti dažnai žmonės renkasi nesveiko greito maisto restoranus, mes siekiame, kad žmonės net ir skubėdami valgytų sveiką ir subalansuotą maistą bei rūpintųsi savo organizmu.

Mūsų bendrovė yra suinteresuota, jog sveika mityba pritrauktų žmonių susidomėjimą. Mes siekiame, jog vartotojai rinktųsi sveikus maisto produktus ir norime įrodyti, kaip naudinga yra mylėti savo organizmą bei maitintis sveikai. Mes sieksime numatytų tikslų, remiantis sudarytais planais ir atitinkamai juos koreguosime kintant rinkos sąlygoms.

Pirmais metais įmonės UAB “Geiva“ pagrindinis tikslas – įsitvirtinti rinkoje ir atlaikyti konkurentų spaudimą. Mūsų veikla nuo konkurentų skiriasi – didžioji dalis mūsų konkurentų yra sveiko maisto kavinės bei restoranai, o mūsų verslo idėja – parduotuvė, pardavinėjanti jau pagamintą sveiką maistą, sveikus užkandžius ir gėrimus, dėl to tikime, jog mums pavyks atlaikyti konkurentų spaudimą, atrasti pastovius klientus ir išsilaikyti rinkoje. Taip pat vienas iš tikslų yra kapitalo kaupimas, kurio dėka galėtume plėsti savo verslą ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Taip pat sieksime surasti tiekėjų, kurie mums tiektų produktus su dokumentais kurie įrodytų, kad produktai yra užauginti natūraliomis sąlygomis, nenaudojant pesticidų, ir su jais sudaryti tvirtus, ilgalaikius prekybinius ryšius.

Mūsų įmonės vizija – populiarinti sveiką mitybą Lietuvoje ir patenkinti klientų lūkesčius maloniu aptarnavimu bei aukšta prekių kokybe.

Įmonės misija –žmonėms, kurie nuolat skuba, tačiau nori gyventi sveiką gyvenimo būdą, suteikti išskirtinę galimybę įsigyti greito, bet sveiko maisto. Norime praplėsti žmonių akiratį apie sveiko maisto naudą mūsų organizmams – tai gali būti ne tik sveika, tačiau ir skanu. Mes stengsimės tiekti aukštesnės kokybės produktus, tačiau vidutinę, ar net žemą kainą, kad kiekvienas norintis sveikai maitintis, atėjęs į mūsų parduotuvę rastų sau prieinamas kainas.

Kaip žinia, Lietuvoje yra nemažai sveiko maisto restoranų ar kavinių, todėl pats didžiausias iššūkis mums bus konkuruoti su jomis. Dėl to turime tiksliai laikytis savo numatytų tikslų. Nepaisant to, jog mūsų veiklos sritis kiek kitokia nei mūsų konkurentų – sveiko maisto kavinių ar restoranų, tačiau vis tiek naujai atidaryta parduotuvė turės atlaikyti didelį konkurentų spaudimą. Taip pat išbandysime aukštesnės kokybės produktų ir optimalios kainos metodą, kuris, galbūt, ir lems mūsų verslo sėkmę.

 • Verslas Verslo planai
 • 2017 m.
 • Lietuvių
 • Viktorija
 • 19 puslapių (3348 žodžiai)
 • Universitetas
 • Verslo verslo planai
 • Microsoft Word 138 KB
 • Sveiko maisto mažmeninės prekybos verslo planas
  10 - 3 balsai (-ų)
Sveiko maisto mažmeninės prekybos verslo planas. (2017 m. Liepos 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/sveiko-maisto-mazmenines-prekybos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 01:48