Sveikuoliai referatas sveika gyvensena


Sveika gyvensena referatas. Referatas apie sveika gyvensena. Sveikas gyvenimo budas jaunimo rate. Sveika gyvensena jaunimo rate. Jaunimas ir sveikas gyvenimo budas referats. Rusu skaidres apie sveika gyvensena. Referatas sveikia gynvesena ir ansvoris.

Sveika gyvensena. Įvadas. Sveikas gyvenimo būdas. Gyvenimo būdo keitimas. Minties galia. Pažintis su sveika gyvensena. „mylėti save“. Žalingų įpročių atsisakymas. Sveika mityba. Fizinis aktyvumas. Streso kontrolė. Sveika aplinka. Medicininė priežiūra. Sveika gyvensena jaunimo rate. Kaip jaunam žmogui reikėtų maitintis, kokius produktus vartoti? Palinkėjimas jaunimui. Kmi (kūno masės indekso) skaičiuoklė. Antsvorio gydymas remiantis kmi. Svarbiausieji vitaminai ir mineralinės medžiagos. Rytinė mankšta. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo objektas: Sveika gyvensena.

Darbo tikslas ir uždaviniai: Sveikos gyvensenos būdai ir reikiamybė.

Turime turėti viziją, kokiais norime tapti. Ne kokiais nebenorime būti, ko nebenorime veikti, bet kokiais NORIME būti, ką NORIME veikti. Jei tai įsivaizduosime, Mūsų kūnas pats seks paskui Mūsų viziją.

Tol, kol bandysime pakeisti savo gyvenimą, jo nepakeisime, reikia imti ir keisti. Nereikia bandyti veikti – reikia veikti.

Turime sugriauti dabartinius elgesio šablonus. Jei Mums atrodo, kad aplinka valdo Mus – Mes klystame. Save valdome mes ir tik mes sprendžiame, kas mums geriausia. Ir jei visą gyvenimą neįsivaizdavome, kad galima tam tikrus momentus praleisti kitaip, tiesiog praleiskime juos kitaip ir nustebsime, kad tai įmanoma.

  • Microsoft Word 54 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (3625 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agne
  • Sveikuoliai referatas sveika gyvensena
    10 - 1 balsai (-ų)
Sveikuoliai referatas sveika gyvensena. (2013 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveikuoliai-referatas-sveika-gyvensena.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 05 d. 13:26
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo