Sveikuolių kavinės Kaune projektavimas


Projektuoju kavines. Sveikuoliu kavine kaune.

Įvadas. Teorinė dalis. Temos teorinis pagrindas. Esamos padėties analizė. Pagrindinių normatyvinių ir teisinių dokumentų maitinimo įmonės projektavimui, steigimui ir veiklos organizavimui apžvalga. Projektinė dalis. Maitinimo įmonės charakteristika, projekto aprašymas. Įmonės steigimo vietovė, sklypo charakteristika. Sklypo sutvarkymas pagal projekto ir sanitarinius reikalavimus. Pastato charakteristika, pagrindiniai jo konstrukciniai elementai. Inžineriniai tinklai ir prisijungimo prie jų galimybė bei tvarka. Technologinio proceso įmonėje organizavimo aprašymas (pateikti schemą). Privalomų ir numatomų projektuoti patalpų sąrašas pagal funkcines grupes. Reikiamų įrengimų pagal patalpas parinkimas. Gamybinių patalpų plotų nustatymai. Administracinių - buitinių patalpų personalui parinkimas. Mano darbe bus įrengiami. Patalpų komponavimas (eskizinis planas). Projektuojamų įrengimų patalpose išdėstymas. Pagrindiniai reikalavimai maitinimo įmonės pastatui patalpoms ir jų įrangai. Pastato vidaus inžinerinės sistemos (vandentiekis, karšto vandens ruošimas, nuotekų šalinimas, patalpų šildymas, vėdinimas, elektros įrenginiai ir instaliacija). Išvados. Naudota literatūra.

Darbo tikslas: suprojektuoti 40 vietų sveikuolių kavinę Kaune

Darbo objektas: naujos kavinės kūrimas

Darbo uždaviniai:

Pateikti projektuojamos kavinės charakteristika.

Sudaryti patalpų planą, apskaičiuoti patalpų plotus.

Pasirinkti kavinei sklypą statybai.

Aprašyti pastato konstrukcijas

Susipažinimas su statybų normatyviniais dokumentais, bei higienos normomis.

Pateikti išvadas

Darbo realumas. Manau kad šis projektas pateisins prognozuojamus lūkesčius , duos ekonominę naudą ir valstybei ir lankytojams, nes dabar žmonės labiau rūpinasi tiek savo išvaizda tiek tai ką jie valgo. Manau sveikuolių kavine susidomės daug žmonių, nes bus pačiame miesto centre, žmonėms bus puikus susisiekimas ir kainos tikrai atitiks kokybę.

Projektuoju 40 vietų kavinę .Ji bus mano individuali įmonė. Projektuojant šią kavinę bus svarstoma ar gera vieta pasirinkta, bus analizuojami privalumai bei trūkumai. Mano įmonė bus statoma Kauno centre “senamiestyje”. Statausi pati įmonę, nes noriu , kad dizainas būtų išskirtinis ir toks kokį aš noriu. Todėl statydama, suderinsiu su galiojančiais statybos architektūros reikalavimais. Lietuvos Respublikoje statinio projekto rengimo tvarka yra reglamentuojama LR Statybos įstatymu ir Statybos techniniu reglamentu STR 1.05.06:2010 - statinio projektavimas.

Užsakovas privalo pristatyti rangovui prieš pradedant statyti statini sklypo dokumentus, gauti leidimą, nustatyta tvarka parengtą ir patvirtintą statinio projektą, pagal aktą perdavė statybvietę, o rangovas ją priėmė. Galiausiai imama tvarkyti sklypo aplinka, bei pastato apdaila.

Kuriama 40 vietų sveikuolių kavinė Kaune. Joje bus gaminami sveiko maisto patiekalai kurie ne tik pagerins klientų sveikatą, bet ir išvaizdą. Taip pat lankytojų salėje, bus galimybė užsisakyti salę pobūviams, maistas išsinešimui.

Kad įmonės marketingas būtų sėkmingas reikia viską įvertinti. Aplinka, įmonės vieta, turi atitikti lankytojų lūkesčius. Nors aplinkui bus daug barų, kavinių, restoranų, bet sveiko maisto kavinė bus tik vienintelė senamiestyje. Norint pritraukti žmonių ratą, bus rengiami žaidimai, renginiai, gyvos muzikos koncertai ir pan.

2.3 Pagrindinių normatyvinių ir teisinių dokumentų maitinimo įmonės projektavimui, steigimui ir veiklos organizavimui apžvalga

Statybos techninių, ekonominių, teisinių, darbo saugos ir kitų klausimų vienodo sprendimo principai nustatomi normatyviniais dokumentais. Svarbiausi jų yra darbo įstatymai, standartai, normos ir taisyklės, techninės sąlygos bei instrukcijos. Procesų saugaus atlikimo būdai išdėstomi instrukcijose.

Taip pat projektuojant maitinimo įmonę kaip ir kitus statinius privaloma vadovautis Lietuvos Respublikos Civiliniu kodeksu ir šiais reglamentuojančiais teisės aktais, techniniais reglamentais:

Lietuvos Respublikos Statybos įstatymu (Žin.2005 Nr.59-2052)

Lietuvos Respublikos Statybos įstatymu (Žin. 2005 Nr.59-2052)

STR 1.05.07:2002 Statinio projektavimo sąlygų sąvadas.

STR 1.07.01:2002 Statybos leidimas.

  • Microsoft Word 58 KB
  • 2015 m.
  • 22 puslapiai (2650 žodžiai)
  • Universitetas
  • Evelina
  • Sveikuolių kavinės Kaune projektavimas
    10 - 8 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Sveikuolių kavinės Kaune projektavimas. (2015 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveikuoliu-kavines-kaune-projektavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 14 d. 19:38
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo