Šventės organizavimas


Paveikslų ir lentelių sąrašas. Įvadas. Projektinė dalis. Nagrinėjamos situacijos analizė ir projekto pagrindimas. Projekto idėjos aktualumas ir jo įgyvendinimo socialinės ar ekonominės naudos. Pagrindiniai projekto etapai ir procesai. Projekto tikslas ir uždaviniai siekiant rezultatų, terminai ir sąnaudos. Projekto gyvavimo ciklas su gairėmis. Projekto organizavimas. Organizacinė projekto aplinka. Komandos sąryšiai su organizacija ir išoriniais partneriais. Projekto komandos nariai ir jų funkcijos. Projekto planavimas. Darbų išskaidymo struktūra (DIS) ir darbų sąrašas. Gantto diagrama. Kritinio kelio analizė. Projekto rizikos analizė, rizikos valdymo priemonių planas. Projekto sąnaudų planas – biudžetas, ištekliai. Projekto kokybės planas. Projekto komunikacijos planas. Projektu suinteresuotų šalių valdymas. Projekto išvados. Literatūros sąrašas. Paveikslas. Darbų išskaidymo struktūra.


Pagrindinė išvada: Projekto metu buvo taikoma daug neformalaus ugdymo metodų, o tai leido jaunai asmenybei tobulėti, labiau pažinti kitas kultūras ir plėsti savo akiratį bendraujant su skirtingų kultūrų žmonėmis.

3. To improve young people's multicultural competencies through a variety of non-formal education methods.

The main conclusion: The project has been subject to a lot of non-formal education methods, which allowed the young people to develop the personality, the knowledge of other cultures and broaden their horizons in communicating with people from different cultures.

,,United days of culture“ projektą rengia ir koordinuoja Marijampolės kultūros centras. Marijampolės kultūros centras įkurtas 1991 metais.

Projekto metu pagal paskirtą atitinkamą etato dalį dirbs šie darbuotojai : Kultūros renginių vadybininkas ( Projekto vadovas) , direktoriaus pavaduotojas koncertinei veiklai ir bendriesiems reikalams, kultūrinės veiklos vadybininkas, vyriausiasis specialistas etnokultūrai, autobuso vairuotojas.

Problema: Ribotas jaunų žmonių daugiakultūriškumo plėtojimas.

Kiekvieno žmogaus dirbančio prie šio projekto kūrimo ir organizavimo indėlis yra vienodas ir visi projekto rengėjai dirbo pilnu pajėgumu.

„United days of culture“ projektas bus tarptautinis ir bendrai veiklai suvienys 3 Europos šalis : Lietuvą, Švediją ir Ispaniją. Šio projekto trukmė 9 mėnesiai. Vykdant pažintines keliones ir užsiimant edukacine veikla bus siekiama skatinti skirtingų kultūrų dialogą tarp jaunų žmonių bei sudominti projekto dalyvius kitų tautų kultūra. Veiklų rezultatas taip pat atneš naudos ir veiklas vykdantiesiams miestams kur bus suteiktos apgyvendinimo, maitinimo ir edukacinių užsiėmimų paslaugos. Šių dienų Pasaulyje spartėjant globalizacijos procesui jaunų žmonių daugiakultūriškumą svarbu aktyviai skatinti, todėl šio projekto esmė yra pasiekti ne finansinę naudą, o išsiaiškinti daugiakultūriškumo sąvoką, bei stengtis ją įdiegti jaunų žmonių tarpusavio bendravime ir gyvenime.

Rinkos poreikis. Projektas ,,United days of culture“ yra visuomeninės reikšmės projektas neatnešiantis finansinės naudos. Rinkos atžvilgiu šis projektas bus naudingas rėmėjams. Suteikiama reklama jiems pritrauks naujų pirkėjų/lankytojų. Naudojantis šiuo aspektu jie galės tapti konkurencingesniais rinkoje;

Verslo poreikiai. Verslo sektoriaus dalyviai (maitinimo, apgyvendinimo, kelionių) turės galimybę viešinti savo verslą suteikdami reikalingos projekto įgyvendinimui paslaugos, iš to gaudami ir finansinę naudą.

Projektui reikalingos sąnaudos neatsiejamos nuo projekto biudžeto. Norint turėti sąnaudų – joms būtini biudžeto ištekliai. Turint reikalingą projektui finansavimą galima apibūdinti sąnaudas. ,,United days of culture“ reikalingos sąnaudos pateikiamos priede Nr. 1. Šio projekto tikslui pasiekti sąnaudų sąraše pateikiamos naudojamos lėšos, kurios skirtos darbo užmokesčiui, medžiagoms, kelionės ir kitoms išlaidoms sumokėti.

,,United days of culture“ projekto organizatorius Marijampolės kultūros centras kaip ir kiekviena įstaiga turi savo vidaus struktūrą. Šios įstaigos valdymo struktūra – funkcinė, kuri pasižymi tuo, jog tarp organizacijos vadovo ir gamybos vadovų buvo įterpti funkcinių padalinių vadovai. Šie vadovai gali būti siauros specializacijos, kadangi jie yra atsakingi tik už tam tikrą organizacijos funkciją. Šis valdymo principas taikytinas didelėje įmonėje.

Šiam projektui įgyvendinti reikalingi kultūros renginių specialistai, todėl prie ,,United days of culture“ projekto organizavimo dirbs šie Marijampolės kultūros centro darbuotojai: kultūros renginių vadybininkas (projekto vadovas) , direktoriaus pavaduotojas koncertinei veiklai ir bendriesiems reikalams, kultūrinės veiklos vadybininkas, vyriausiasis specialistas etnokultūrai ir autobuso vairuotojas, kuris reikalingas vykdant projekto veiklas vizito Lietuvoje metu. Organizacijos valdymo struktūra pateikiama priede Nr. 3.

Pradedant rengti projektą taip pat buvo ieškoma išorinių partnerių, kurie galėtų tapti projekto rėmėjais. Sudarius bendradarbiavimo sutartis projekto organizacinė komanda įgijo išorinių partnerių, su kuriais bendradarbiaujama ir komunikuojama dalykinių susitikimų metu.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 53 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 28 puslapiai (4031 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Šventės organizavimas
    10 - 7 balsai (-ų)
Šventės organizavimas. (2016 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/sventes-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 06:34
×