Svetainės kūrimas Praktikos ataskaita


Įvadas. Analitinė dalis. Pagrindinių informacijos šaltinių apžvalga. Užduoties analizė. Grožio salonų tinklapių rinkos analizė. Darbų pasiskirstymas. Projektinė dalis. Struktūros parinkimas. Temos parinkimas. Svetainės kūrimas. Grožio salono logotipas. Facebook įskiepis. Rezervacijos. Kontaktų forma. Kainynas. E-parduotuvė. Išvados. Naudotos programos. Šaltiniai. Priedai.


Svarbiausias interneto komponentas yra žiniatinklis, kas angliškai reiškia World Wide Web (www). Kompiuteriuose, kurie aptarnauja žiniatinklio naudotojus(žiniatinklio serveriuose), yra daugybe dokumentų. Juose informacija pateikiama hipertekstu. Tokie tinklalapiai yra vadinami tinklalapiais. Atskiros tinklalapių dalys(žodžiai, frazės, paveikslėliai, mygtukai) siejamos saitais su to paties tinklalapio kitomis vietomis ar kitais tekstiniais, grafinias, garsiniais ir panašiai dokumentais. Hiperteksto principu parengti ir operacinių sistemų bei taikomųjų programų elektroniniai žinynai. Pastaruoju metu žiniatinklį yra siūloma vadinti saitynu. Mat žiniatinklio turinį sudaro ne tik žinios, bet ir duomenys, bei paslaugos.

Tinklapyje informacija yra pateikiama hipertekstu. Hipertekstui rašyti naudojama speciali kalba HTML (angl. Hyper Text Markup Language) arba jos modifikacijos. HTML kalba parašyti dokumentai atrodo kaip paprastas tekstas, tik juose gairėmis nurodoma naršyklei kur ir kaip ji turi pateikti kiekvieną tinklalapio elementą. Tokie dokumentai paprastai įrašomi į failus su prievardžiais htm, html.

Šios praktikos darbo tikslas yra sukurti vartotojui patrauklią ir patogią svetainę.

Kadangi didelė dalis Lietuvos grožio salonų svetainių yra nepatenkinančios vartotojų lūkesčių – grupės uždavinys yra sukurti ne tik patrauklią, bet ir funkcionalią svetainę grožio srities vartotojams. Papildomai įdiegti internetinę parduotuvę, registracijos formą.

Nors šis tinklapis ir yra skirtas Mažeikių sodų vidurinei mokyklai, bet viešai publikuojama informacija gali praversti ne vienam.

Pagrindinis darbo objektas bus sukurti patrauklią ir pilnai funkcionuojančią svetainę. Taigi sukursime vartotojui patogią ir stilingą svetainę, kurioje bus galima tiek nusipirkti internetu profesionalios kosmetikos, tiek užsirezervuoti laiką apsilankymui.

  • Informatika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 9322 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 31 puslapis (1378 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gabija
  • Svetainės kūrimas Praktikos ataskaita
    10 - 7 balsai (-ų)
Svetainės kūrimas Praktikos ataskaita. (2016 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/svetaines-kurimas-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:39
×