Svetainių kūrimo technologijos Turinio valdymo sistema Wordpress


Įvadas. Svetainių kūrimas. Internetinės sveitainės kūrimo etapai. Atviro kodo turinio valdymo sistema. Turinio valdymo sistemos paskirtis. Turinio valdymo sistemos privalumai. Turinio valdymo sistemos funkcijos. Wordpress sistema. WordPress analizė. Išvados. Literatūros sąrašas.

Niekam ne paslaptis, kad internetas šiandieniniame pasaulyje užima labai svarbią vietą. Juo naudojasi visi: nuo mokyklinio amžiaus vaikų iki garbaus amžiaus žmonių. Šiuolaikinė, nuolat visur skubanti, visuomenė jau yra įpratusi, kad visa reikiama informacija yra pateikta internete ir tik jo pagalba galima padaryti ar greitai atlikti daugelį darbų. Įvairios elektroninės parduotuvės, elektroninės bankininkystės ir dar daug įvairių paslaugų teikianti virtuali erdvė iš ties palengvina daugelio žmonių buitį. Tai žinodami įvairių paslaugų tiekėjai stengiasi reklamuotis internete, kurdami įvairiausius tinklapius, svetaines ir tinklaraščius. Visi žino, kad sėkmingo verslo paslaptis yra gera reklama. Taigi, internetas yra labai gera vieta reklamai skleisti.

Norint, kad svetainė būtų informatyvi bei įdomi, ją reikia nuolat atnaujinti ir papildyti. Atviro kodo turinio sistemos yra puikus sprendimas kuriant įvairius tinklapius, nes jos tinka ir paprastai svetainei, ir skelbimų puslapiams, taip pat tinklaraščiams bei įvairiams portalams.

Taigi, darbe pateiksiu pagrindinius svetainių kūrimo principus, aprašysiu atviro kodo

turinio valdymo sistemas bei vieną iš jų – WordPress.

Darbo tikslas. Aprašyti svetainių kūrimo techologijas bei išanalizuoti atviro kodo turinio sistemą WordPress.

Dizainas. Šiame etape kuriamas puslapio „veidas“: logo, spalvos, fonas, šriftas ir kiti puslapio dizaino elementai. Etape taip pat sukuriamos duomenų struktūros, suprojektuojama duomenų bazė.

Turinio valdymo sistema – tai tam tikri priemonių rinkiniai, padedantys, specialių IT įgūdžių neturintiems asmenims, kolektyviai parengti ir tvarkyti fiksuotos struktūros dokumentų, sudaromų iš įvairaus skaitmeninės informacijos modulių, turinį. Šį galima suformuoti iš įvairių šaltinių: vaizdo ir garso failų, grafinių bei tekstinių, taip pat internete pateikiamų duomenų.

Nemokama. Turinio valdymo sistema yra nemokama. Nėra jokių papildomų įkainių, todėl galima nevaržomai populiarinti, platinti bei naudotis neribotą laiką;

  • Microsoft Word 273 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (1691 žodžiai)
  • Raminta
  • Svetainių kūrimo technologijos Turinio valdymo sistema Wordpress
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Svetainių kūrimo technologijos Turinio valdymo sistema Wordpress. (2015 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/svetainiu-kurimo-technologijos-turinio-valdymo-sistema-wordpress.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 10 d. 08:40
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo