Šviečiančios vilko akys


Vilku akys. Svieciancios vilko akys rasinys. Rašinys apie vilka. Aputis šviečiančios vilko akys. Juozas aputis rasinys. Aputis svieciancios vilko akis aprasymas. Mano herojus rasinys. Rasinys pagal šviečiančios vilko akys. Svieciancios vilko akys tema. Rasineliai apie vilka.

Lietuvių rašinys. Dauguma turbūt pastebėjo, jog šio apsakymo herojus yra silpnas žmogus. Jis bando tai paslėpti. Deja, išnagrinėję jį matome, koks jis yra. Šviečiančios vilko akys yra lyg mirties grėsmė, kurią herojus patyrė savo vaikystėje eidamas nakty iš mokyklos namo. Šis baimės išgyvenimas išrėžė žymę jo pasąmonėje ir liko joje visam gyvenimui. Antras veikėjas — brolis pranas yra jam kaip išsigelbėjimas. Už tai, kad vaikystėje brolis skirdavo jam savo laiko, herojus norėtų atsidėkoti. Išreikšdamas savo padėką jis šį apsakymą dedikuoja būtent pranui. Būdamas prie jūros pagrindinis veikėjas svajoja, kad visuose krantuose jo lauktų mylinčios seserys ir broliai.


Jis bando tai paslėpti.

šviečiančios vilko akys yra lyg mirties grėsmė, kurią herojus patyrė savo vaikystėje eidamas nakty iš mokyklos namo.

Mano nuomonę, tie krantai, apie kuriuos galvoja herojus, gali simbolizuoti jo brolį, kuris jo laukdavo ateinančio iš mokyklos. Jūra tuomet simbolizuotų vilką, kuris jį gąsdino ir baugino. Herojus mano, jog aname krante gyvenimas būtų daug geresnis, tačiau jis jaučiasi pririštas prie savo kranto.

Jis tokiu savo elgesių tarsi bėga nuo realybės, nori, kad būtų taip, kaip anksčiau jo vaikystėje. Deja, tai tik jo svajonė, kuriai labai sunku išsipildyti, nes jis to tik nori, bet nieko nesistengia pakeisti nei savyje, nei kituose.

Atrodo, kad netgi dabar yra tokių žmonių, bėgančių nuo savo realybės. Jie gyvena savo svajonėmis, galvoja, kad kaltas yra kas nors kitas ir nieko nekeisdami varganai egzistuoja.

  • Lietuvių kalba Rašiniai
  • 2011 m.
  • Milana
  • 1 puslapis (212 žodžių)
  • Mokykla
  • Lietuvių rašiniai
  • Microsoft Word 3 KB
  • Šviečiančios vilko akys
    8 - 1 balsai (-ų)
Šviečiančios vilko akys. (2011 m. Spalio 24 d.). http://www.mokslobaze.lt/svieciancios-vilko-akys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 04:04