Šviesesnis rytojus


Mielas drauge, noriu išsakyti savo mintis apie geresnį rytojų gyvūnams. Mano manymu, jei norime gyventi geriau, turime padėti ne tik sau, bet ir mūsų draugams gyvūnams. Kiekvienas gyvūnas yra skirtingas, naudingas, gražus: šuo - žmogaus draugas, sugebantis padėti žmogui išgyventi netektį; kačiukas - mielas, raminantis žmogaus širdį; paukščiukas – toks gležnas, malonu pasiklausyti jo čiulbėjimo anksti pavasarį; voveraitė – be galo žaisminga, gražu žiūrėti, kaip ji moka lakstyti po medžius. Juk jie visi toki ypatingi, nepakartojami, bet ne visi žmonės juos myli ir saugo.

Turbūt tu pastebėjai, kiek daug benamių šunų, kačių yra alkani, vieniši. Retas žmogus pasigaili ir atneša atlikusį maistą šiems badaujantiems gyvūnams. Dažniausiai jie geria iš balų (jei jų yra), o ėda iš miesto šiūkšliadėžių. Juk jie taip pat nori gyventi šiame žiauriame pasaulyje. Benamiai gyvūnai su pavydu žiūri į savo giminaičius, kuriems pavyko susirasti gerą šeimininką ir nereikia kentėti skurdo. Dažnai šaudomi paukščiai, šunys, katės bei miško žvėreliai. Medžiotojai kartaisšaudo gyvūnus dėl pramogos, malonumo. Jie nepagalvoja kokią didelę žalą daro pasaulio gyvūnijai medžiodami. Įstatymai draudžia šaudyti nykstančias gyvūnų rūšis, tačiau ne visi į tai kreipia dėmesį. Jeigu taip bus ir toliau, žvėrelių, paukščių ir kitų gyvūnų neliks. Netaiklus medžiotojas gali sužeisti šunį ar kitą gyvūną, nors jis gali likti gyvas. Tačiau nemanau, kad jam pasiseks ilgai išgyventi.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 10 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (420 žodžiai)
  • Mokykla
  • Justyna
  • Šviesesnis rytojus
    10 - 3 balsai (-ų)
Šviesesnis rytojus. (2011 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/sviesesnis-rytojus.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 20:36
×