Šviesolaidiniai optiniai pluoštinai jutikliai


Jutikliai referatas. Optiniai jutikliai referatas. Sviesolaidiniai jutikliai. Optiniai jutikliai referatai. Jutikliu referatas. Optiniu jutikliu veikimas. Optiniai jutikliai. Optiniai jutikliai panaudojimas. Referatai jutikliai. Optinių jutikliu darbas.

Optinnių jutiklių veikimo principas. Pluoštiniai optiniai jutikliai. Visiško vidinio atspindžio principas. Pagrindinės sudedamosios dalys. Optinio pluošto nauda. Tolimesnis plėtojimas. Pluoštiniai optiniai jutikliai, kurie gali būti integruoti su „protingomis“ medžiagomis ir struktūromis, suteikia dideles protingų sistemų realizacijos galimybes. Pastaruoju metu labai išaugo susidomėjimas „protingomis“ struktūromis, kurios integruotų jutiklių ir solenoidų pagalba reaguoja į aplinką. Tokios struktūros gali ne tik stebėti savo kūno būklę, bet ir perspėti apie prasidedančias problemas, tokiu būdu išvengdami artėjančių klaidų. Tokios sistemos turi daug privalumų: mažiau laiko sąnaudų, mažesnės eksploatavimo išlaidos, geresnis medžiagų panaudojimas ir padidėjęs saugumas, patikimumas, ekonomiškumas.

Pluoštiniai optiniai jutikliai, kurie gali būti integruoti su protingomis medžiagomis ir struktūromis, suteikia dideles protingų sistemų realizacijos galimybes. Pastaruoju metu labai išaugo susidomėjimas protingomis struktūromis, kurios integruotų jutiklių ir solenoidų pagalba reaguoja į aplinką.

  • Microsoft Word 211 KB
  • 2011 m.
  • 12 puslapių (1517 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tadas
  • Šviesolaidiniai optiniai pluoštinai jutikliai
    10 - 1 balsai (-ų)
Šviesolaidiniai optiniai pluoštinai jutikliai. (2011 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/sviesolaidiniai-optiniai-pluostinai-jutikliai.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 22:23
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo