Šviesolaidis


Šviesolaidis. Šviesolaidis Savybės Šviesolaidžio sandara Kas yra šviesolaidis. Šviesolaidžių gamyba Šviesolaidžių pritaikymas Klausimai Informacijos šaltiniai. Šviesolaidis– labai plonos (apie 1/200 mm skersmens) stiklo gijos ar gijų kabelis. Šviesolaidžiai. Išilginio švytėjimo šviesolaidžio kabeliai. Galinio švytėjimo šviesolaidžio kabeliai. Savybės. Didelis šviesos nešantysis. Šviesolaidžio sandara. Šerdis Apvalkalas Apsauginis sluoksnis. Kas yra šviesolaidis? Optinė skaidula – iš itin skaidrios medžiagos pagamintas „Laidas“. Veikimo principas. Bangos sklidimas paaiškinamas paprasta geometrine optika ir visiško atspindžio dėsniu. Skaidulinių šviesolaidžių tipai. Daugiažodės Laiptinio lūžio rodiklio Gradientinio lūžio rodiklio Vienmodės Poliarizaciją išlaikančios. Laiptinis šviesolaidis. Palyginus didelė šerdis, standartinis dydis. Vienmodžiai šviesolaidžiai. Šerdis tokia plona, kad sklinda tik 1 moda Tipiški šerdies skersmenys 5. Gradientinis šviesolaidis. Šviesos rodiklis tolygiai mažėja į kraštus Mažesnė modų dispersija. Šviesolaidžių gamyba. Šviesolaidžiai dažniausiai gaminami iš stiklo (aukštos kokybės silicio oksido SiO2). Šviesolaidžių pritaikymas. Šviesolaidžiai yra naudojami technikoje. Klausimai? Kas yra šviesolaidis? Iš ko sudarytas šviesolaidis.

Šviesolaidis Savybės Šviesolaidžio sandara Kas yra šviesolaidis? Veikimo principas Skaidulinių šviesolaidžių tipai: Laiptinis šviesolaidis Gradientinis šviesolaidis Vienmodžiai šviesolaidžiai.

Palyginus didelė šerdis, standartinis dydis: 62.5μm Lūžio rodiklio profilis laiptelio formos Spinduliai skirstomi į meridianinius ir įstrižinius.

Meridianiniai spinduliai Nagrinėjant spindulių eigą patogu naudotis tik meridianiniais spinduliais Tokia aproksimacija praktiškai priimtina Trajektorija – ištisinė linija.

Šviesolaidžiai yra naudojami technikoje, jie perduoda informaciją, tikrinant branduolinio reaktoriaus vidų, jie naudojami sunkiai prieinamoms vietoms apšviesti ir apžiūrėti. Šviesolaidžiai yra naudojami medicinoje. Jais yra tiriamas skrandis, plaučiai ir kiti vidaus organai.

Kas yra šviesolaidis? Iš ko sudarytas šviesolaidis? Šviesolaidžio savybės. Kas yra optinė skaidula?

Iš ko yra gaminami šviesolaidžiai? Geometrinė optika, kas tai? Visiško atspindžio dėsnis.

  • Fizika Skaidrės
  • MS PowerPoint 1114 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (388 žodžiai)
  • Sandra
  • Šviesolaidis
    10 - 4 balsai (-ų)
Šviesolaidis. (2014 m. Spalio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/sviesolaidis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 13:11
×