Švietimas, mokslas, kultūra


Švietimas, mokslas, kultūra. Darija Urbonaitė la. Kaip apibūdinamas švietimas? Švietimas - procesas, kurio metu švietimo įstaigose ir ne tik. Kas yra mokslas? Mokslas – objektyvių žinių apie gamtą ir visuomenę gavimas. Mokslo sritys. Mokslo sritys –. Kas yra kultūra? Kultūra yra sudėtinė visuma apimanti žinias. Specialybės susijusios su švietimu, mokslu ir kultūra. Mokytojas Mokymo vadybininkas Bibliotekininkas Logopedas Žurnalistas Dainininkas Muzikantas Meno. Specialybės įgyjimas. Kadangi šių specialybių. Įdomybės ir faktai. Lietuvoje net 75,8 % gyventojų nenorėtų būti mokytoju. Įsidarbinimas. Įsidarbinimo vietų labai daug. Mokytoju ar dėstytoju galima būti mokyklose. Atlyginimas. Atlyginimas būna įvairus, priklausomai nuo profesijos. Perspektyvos. Perspektyvos kiekvienoje profesijoje skiriasi.

Specialybės susijusios su švietimu, mokslu ir kultūra.

Kadangi švietimas, mokslas ir kultūra yra tarpusavyje susiję dalykai, tai ir profesijos yra bendros. Dažniausiai pasitaikančios profesijos, kurios įtraukia bent vieną iš paminėtų dalykų, yra šios:.

Kadangi šių specialybių yra daug, tai ir mokymo įstaigų pasirinkimo taip pat daug. Dažniausiai šios specialybės nėra labai retos ar nepopuliarios, tad universitetų, kolegijų ar profesinių mokyklų apstu kiekviename Lietuvos mieste. Studijų trukmė priklauso nuo pasirinktos specialybės.

Atlyginimas būna įvairus, priklausomai nuo profesijos, pastangų, darbo kokybės, nuo pagaminamų produktų kokybės, kartais nuo kiekio. Mokytojas – 780,53 € (2695 Lt) Architektas – 561 € (1937,02 Lt) Fotografas – 845 € (2917,62 Lt) Dizaineris – 655 € (2261,58 Lt) Žurnalistas – 665 € (2296,11 Lt) Bibliotekininkas – 408 € (1408,74 Lt).

Perspektyvos kiekvienoje profesijoje skiriasi. Meno profesijose galima tobulėti meniškai, geriau įvaldyti ir pažinti tą sritį. Sporto profesijose galima tobulinti kūną, geriau pažinti save. Daugumoje kitų specialybių galima pažinti save, tobulėti įvairiomis prasmėmis, labiau pažinti pasaulį, jaustis pilnavertiškesniu, išreikšti save, parodyti kitiems savo galimybes, tikslus.

  • Pedagogika Skaidrės
  • MS PowerPoint 2946 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (497 žodžiai)
  • Darija
  • Švietimas, mokslas, kultūra
    10 - 10 balsai (-ų)
Švietimas, mokslas, kultūra. (2015 m. Rugsėjo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/svietimas-mokslas-kultura.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 06:35
×