Švietimo įstaigos internetiniai tinklai


Įvadas. Internetinių svetainių teoriniai aspektai. Interneto svetainės – gimnazijos veiklos gerinimo priemonės. Reklama internetinėse svetainėse – įvaizdžio tobulinimo būdas. Internetinių svetainių įtaka gimnazijos veiklai. Internetinių svetainių naudojimas gimnazijoje. Internetas mokyklose – pagrindinė šių laikų mokinių informavimo priemonė. Konkurencija tarp mokyklų, ją lemiantys veiksniai. Gimnazijos įvaizdžio reikšmė. Išvados. Pasiūlymai. Literatūra. Priedai. Priedas. Informacijos apie mokyklos veiklą viešo skelbimo tvarkos aprašas. Priedas. Informacijos apie mokyklos veiklą viešo skelbimo reikalavimus ir jų laikymasis gimnazijos Internetinėse svetainėse. Priedas. Metodinės rekomendacijos mokyklų interneto svetainėms. Priedas. Paslaugų reklama gimnazijos tinklapyje. Priedas. Informacija apie vyksiančius konkursus, renginius, projektus. Priedas. Pasiekimų rezultatų, tobulėjimo galimybių viešinimas svetainėje. Priedas. Premijos, skatinimai. Priedas. Bendrojo ugdymo mokyklos 2012/2013 m. M. Duomenys.

Temos aktualumas. Šiandieninio pasaulio vystymosi tempai yra ypatingai dideli, nes vyksta greitas informacijos siuntimas ir gavimas. Įmonės, įstaigos, organizacijos, taip pat ir švietimo įstaigos norinčios neatsilikti, turi naudoti visas teisėtas formas ir priemones viešinti informaciją apie savo veiklą, sekti naujoves ir prisitaikyti prie jų. Dabar pagrindinis mokyklų tikslas – patenkinti mokinių ir jų tėvų lūkesčius ir poreikius pasiūlant kuo kokybiškesnes švietimo ir ugdymo paslaugas. Tarp mokyklų vyksta stipri ir nuolatinė konkurencija. Tuo šios dienos mokyklos yra panašios į verslo įmones.

Darbo tikslas – atlikti švietimo įstaigos internetinės svetainės turinio reikalavimų ir įtakos veikos vykdymui teorinę analizę.

Uždaviniai:

1.Atlikti teorinių šaltinių apie internetinę svetainę analizę.

2.Išanalizuoti internetinės svetainės turinio reikalavimus švietimo įstaigoje.

3.Įvertinti internetinės svetainės įtaką gimnazijos veiklai.

  • Microsoft Word 3049 KB
  • 2013 m.
  • 41 puslapis (9430 žodžiai)
  • Universitetas
  • Algis
  • Švietimo įstaigos internetiniai tinklai
    10 - 3 balsai (-ų)
Švietimo įstaigos internetiniai tinklai. (2013 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/svietimo-istaigos-internetiniai-tinklai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 17:12
×