Swedbank analizė referatas


Įvadas. “Swedbank” ypatybės. Tikslas, vizija, vertybės. Konkurencinės aplinkos analizė. SSGG analizė. Išvados. Literatūros sarašas.

Kaip universalaus banko, veiklos modelio pagrindą sudaro didelė klientų bazė - Swedbank lyderiai mažmeninės ir verslo bankininkystės srityse. Pagrindiniai banko klientai yra vidutinio dydžio įmonės bei privatūs asmenys, kurių perkamoji galia yra didesnė už vidutinę, tačiau jie teikiame paslaugas visoms klientų grupėms. Swedbank siūlo visų rūšių finansų ir lėšų valdymo sprendimus, teikia patogiai prieinamas ir profesionalias paslaugas už konkurencinę kainą.

2.1 Tikslas, vizija, vertybės

“Swedbank” vertybės – paprastumas, atvirumas, rūpestingumas.

Darbuotojų funkcijos ir atsakomybė tai darbuotojo atsakomybė. Elgesio kodeksas yra "Swedbank" grupės sistemos dalis. Grupės sistemą sudaro "Swebank" valdymo struktūrą, ji taip pat apima grupės politiką, instrukcijas ir direktyvas. Tikimasi, kad visi darbuotojai laikysis grupės sistemoje išdėstytų reikalavimų. Ką tai reikškia darbuotojui, priklauso nuo to, ar esi darbuotojas, ar vadovas.

Darbuotojas turi:

Išreikšti abejones ar susirūpinimą dėl reikalavimų nesilaikymo arba neatitikimo, pateikti klausimus dėl atitikimo reikalavimams savo vadovui arba už atitikimą reikalavimams atsakingam darbuotojui.

Vadovas turi:

Ką reiškia būti "Swedbank" darbuotoju:

Kaip iš "Swedbank darbuotjo tikimasi, kad vadovausies banko vertybėmis. Paprastas, atviras ir rūpestingas yra tie kertiniai žodžiai, kuriais reikia vadovautis kasdien. Reikia elgtis sąžiningai ir etiškai. Efektyviai spresti esamus ir potencialius interesų konfliktus, galinčius atsirasti dėl asmeninių ir profesinių santykių. Taikomos efektyvios procedūros, kuriomis siekiama užkirsti kelią konfidencialios informacijos, įskaitant viešai neatskleistą informaciją, naudojimui. Aiškiai nurodoma, kad konfidencialios informacijos naudojimas yra netoleruojamas. Jei situacija reikalauja, tai užkertamas kelias informacijos nutekėjimui tarp šalių, turinčių verslo santykių, jei egzistuoja potencialus interesų konfliktas. Laikomasi visų įstatymų ir taisyklių, galiojančių šalyse, kuriose veikiama. Ypač rūpestingai laikomasi įstatymų, reglamentuojančių kovą su pinigų plovimu ir teroristų finansavimu.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (1258 žodžiai)
  • Universitetas
  • Irena
  • Swedbank analizė referatas
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Swedbank analizė referatas. (2015 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/swedbank-analize-referatas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 13:02
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo