Swedbank banko charakteristika ir darbo veiklos analizė


Įvadas. -Tiriamojo darbo problema, (galima hipotezė, tyrimo objektas, tikslas, uždaviniai5-Ab „swedbank“ banko charakteristika. Banko teikiamos paslaugos. AB „Swedbank“ banko teikiamų paslaugų ir produktų apibūdinimas. -Duomenų analizės metodai. Anketinė apklausa. -Tyrimo metodika. -Kiekybinė dokumentų analizė. -Vartotojų interviu. -Išvados ir pasiūlymai. -Literatūra. Priedai.

Mokslas – pagrindinis civilizacijos pažangos variklis. Tai žmonių veikla, kurios funkcijos yra gauti ir teoriškai sisteminti objektyvias žinias apie tikrovę. Visa pažintinė žmogaus ar tyrėjo veikla paprastai skirstoma į empirinę ir teorinę – faktinės medžiagos rinkimą ir teorinį jos aiškinimą. Viena svarbiausiu mokslo, kaip proceso dalis, yra rezultatai – jie iš anksto nežinomi ir paprastai neplanuojami.

Fundamentalieji – tai mokslinė veiklos rūšis, nukreipta pažinti objektyvius reiškinius, ištirti gamtos bei visuomenės dėsningumus ir taisykles. Pagrindiniai šios veiklos rezultatai – teorijų išradimų, mokslinių hipotezių bei principų suformulavimas. Šie tyrimai nėra orientuoti praktiniam pritaikymui, tačiau jų reikšmė praktikai nepaprastai didelė, jie yra mokslo ir techniko potencialo pradinis etapas, lemia ilgalaikes, strateginės veiklos jėgų plėtros kryptis [6].

Naudojamos žinios dar skirstomos į kasdienį (buitinį) žinojimą – turimas žinias konstatuoja, tačiau neįrodo, ir mokslinį – sistemingai stebimi faktai, naudojant logines ir metodologines procedūras, gautos žinios pakartotinai tiriamos. Šioms žinioms naudojamas mokslinis tyrimas, kurio tikslas gauti patikimus duomenis apie tiriamą reiškinį arba procesą, pažinti objektyvią realybę, rasti tiesą ir visa tai turi būti siejama su faktais, o ne su kokia išankstine nuomone, tikėjimu. Taigi tarp mokslinio pažinimo ir kasdienės praktikos yra glaudus tarpusavio ryšys, nes mokslas visų pirma yra kilęs iš praktinės žmonių patirties, tik moksliniame pažinime taikomos specifinės priemonės, metodai bei įvairūs kriterijai. Tačiau mokslui neužtenka tik ieškoti naujų faktų ir gautų naujų rezultatų. Kur kas svarbiau jais remiantis patikrinti hipotezes, formuoti naujus dėsnius, teorijas. Be abejo, visam tam reikia daug faktų ir empirinių duomenų.

TIRIAMOJO DARBO PROBLEMA (GALIMA HIPOTEZĖ, TYRIMO OBJEKTAS, TIKSLAS, UŽDAVINIAI)

Banko veiklos privalumai ir trūkumai.

Hipotezė yra spėjimas arba prielaida apie tam tikrą reiškinių padėtį arba priklausomybę tarp atskirų veiksnių, reiškinių. Tyrimo eigoje hipotezė patvirtinama arba atmetama.

Tyrimo objektas nurodo, kas konkrečiai bus nagrinėjama darbe. Jis formuluojamas abstrakčiai, tiesiogiai siejamas su tyrimo problema ir objektu.

Tyrimo tikslas svarbiausias klausimas į kurį reikia atsakyti, atlikus visą tyrimą. Tyrimo tikslas paprastai būna vienas.

Išsiaiškinti, ar respondentai aktyviai naudojasi bankų paslaugomis, ar jie yra lojalūs pagrindiniam bankui, kurio paslaugomis naudojasi.

Naudojantis apklausos metodu nustatyti klientų požiūrį į Swedbank darbo patikimumą.

Nustatyti priežastis, kurios silpnina ir stiprina klientų pritraukimą.

Užbrėžti konkretūs tyrimo uždaviniai yra tyrimo tikslo detalizavimas – jis išskaidomas į atskirus etapus ir žingsnius, kurie bus daromi.

Tyrimo metodai. Mokslinės teorinės literatūros ir kitų informacijos šaltinių analizė, anketinė apklausa ir kiekybinė dokumentų analizė.

Moksliniuose tyrimuose yra vertinami empiriniai duomenys, dėsningumai, analizuojami tektai, metodiškai ieškoma naujų žinių.

„Swedbank" - vienas pirmaujančių komercinių bankų mūsų šalyje. Jis teikia visas bankines  paslaugas daugeliui privačių asmenų ir įmonių. AB „Swedbank“ bankas santykius su klientais grindžia ilgalaikiu pasitikėjimu, suteikiant jiems finansiniams klausimams spręsti reikalingų priemonių ir žinių, kartu siūlant paprastus ir aiškius finansinius sprendimus. Savo veikla siekia skatinti stiprią ir tvarią daugelio gyventojų bei įmonių finansinę padėtį. Puoselėdami ilgalaikius santykius su  klientais, nuolat rūpinasi savo paslaugų kokybe ir aptarnavimu - klausia ir klausosi savo klientų. “Swedbank“ banko atstovai tiki, kad jų siūlomi patarimai ir sprendimai padeda įgyvendinti mūsų viziją.

Sąskaitos ir mokėjimai, indėliai, kreditai, mokėjimo kortelės, lizingas, elektroninė bankininkystė, investicijos, pensijų fondai, operacijos valiuta, individualių seifų nuoma, draudimo paslaugos.

Kadangi didžioji paslaugų dalis teikiama abiem minėtiems klientų segmentams, tai toliau šias paslaugas apibūdinsiu išskirdama jas į tris dalis: paslaugos fiziniams asmenims, paslaugos verslo klientams ir paslaugos fiziniams bei juridiniams asmenims.

Pagrindinį paslaugų paketą fiziniams asmenims sudaro:

Pirkti/ parduoti užsienio valiutas;

Tvarkyti savo banko sąskaitą galima bankų filialuose, mini bankuose, bankomatuose bei elektroniniais būdais. Paskutiniu metu ypač daug dėmesio skiriama naujų produktų, skirtų klientams aptarnauti elektroninėje erdvėje. Net 258 tūkst. žmonių turi „hanza.net“. Turėdami klientai „hanza.net“ banko paslaugomis gali naudotis 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę, atlikti operacijas sąskaitoje, nuolat žinoti sąskaitos balansą savarankiškai ir nemokamai.

Internetinės bankininkystės ir dar vienas raktas į kliento sąskaitą, galimybė atsiskaityti negrynaisiais pinigais, kuri užtikrina saugumą ir greitą atsiskaitymą tai - mokėjimo kortelė. Mokėjimo kortelė – elektroninė kliento piniginė. Fiziniams asmenims bankas siūlo įsigyti šias mokėjimo korteles: lustinę debetinę kortelę Visa Electron ir MAESTRO.

  • Microsoft Word 120 KB
  • 2015 m.
  • 27 puslapiai (4728 žodžiai)
  • Kolegija
  • Renatas
  • Swedbank banko charakteristika ir darbo veiklos analizė
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Swedbank banko charakteristika ir darbo veiklos analizė. (2015 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/swedbank-banko-charakteristika-ir-darbo-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 11:06
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo