Swedbank banko veiklos tyrimas ir analizė


Swedbank ssgg. Seb banko konkurencinė aplinka. Swedbanko konkurentu analize. Swedbank ssgg analize. Swedbank banko konkurentai. Banko konkurencine aplinka. Išanalizuoti konkurencine rizika. Swedbank ab isorine aplinkos analize. Banku veiklos aplinka. Swedbank stiprybes silpnybes galimybes gresmes.

Swedbank bankas estijoje. “swedbank“ ypatybės. “swedbank” vieta ir reikšmė sektoriuje. Likvidumo rizika. Operacinė rizika. Kitos rizikos. Konkurencinės aplinkos analizė. Besitęsiančios europos skolų krizės įtaka. Kaip šią instituciją paveikė europos problemos. Ssgg analizė.

Analizei pasirinkome finansinę instituciją – Swedbank. Bankas sėkmingai veikia ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse, tačiau darbe nagrinėsime jo veiklą Estijos rinkoje. Atliksime jo veiklos tyrimą ir analizę pagal tam tikrus aspektus.

Darbo tikslas. Swedbank banko veiklos tyrimas ir analizė Estijos rinkoje.

Darbo uždaviniai:

1.Išnagrinėti Estijos finansų sektoriaus ypatybes;

2.Apžvelgti Swedbank banko vietą ir reikšmę sektoriuje;

3.Įvertinti banko riziką ir valdymo praktiką;

4.Išanalizuoti Swedbank banko konkurencinę aplinką, bei įvertinti galimus konkurentus ir jų įtaką bankui;

5.Nustatyti kokia besitęsiančios Europos skolų įtaka bankui ir kaip Swedbank paveikė Europos problemos 2010 – 2011 metais.

6.Atlikti SSGG analizę, kad išsiaiškintume banko stiprybes, silpnybes, galimybes ir grėsmes.

  • Microsoft Word 62 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (3281 žodžiai)
  • Universitetas
  • Indre
  • Swedbank banko veiklos tyrimas ir analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Swedbank banko veiklos tyrimas ir analizė. (2013 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/swedbank-banko-veiklos-tyrimas-ir-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 05:34
×