„Swedbank“ elektroninės sistemos vertinimas


Swedbank elektronines sistemos vertinimas. Įvadas. Elektroninės bankininkystės samprata. Elektroninės bankinikystės įtaka bakų verslui. Pranašumai. Trūkumai. Elektroninės bankininkystės rizika. Fokusuota diskusijų grupė. /. Interviu analizė. Literatūros sąrašas.


Taupo pinigus – sumokėti interneto banku yra pigiau nei banko padalinyje.

Paprasta naudotis – čia galima rasti iš anksto paruoštas formas, kurios yra tokios pat kaip ir įprasti popieriniai kvitai, ir daugelį kitų patogių priemonių.

Galimybė gauti iš banko naujausią informaciją apie investicijas ir kt., nuolat reikšti savo pageidavimus.

Galima daryti išvadą, kad elektroninės bankininkystės sistema galėtų patenkinti vartotojų

Kaip pabrėžia K. Levišauskaitė (2004, 98 p.)elektroninės bankininkystės rizikos valdymui reikia skirti daug dėmesio. Bankai turi numatyti efektyvias rizikos valdymo procedūras ir prižiūrėti, kaip jų laikomasi. Elektroninės bankininkystės technologijos labai greitai keičiasi, atsiranda naujų rizikos veiksnių, todėl rizikos nustatymo ir valdymo planai turi būti nuolat peržiūrimi, ir, jei reikia, atnaujinami.

išsiaiškinti, ką respondentai žino apie AB ,,Swedbank“ elektroninės bankininkystės paslaugas;

Anketos buvo dalinamos viename iš Vilniaus AB ,,Swedbank“ padalinių ir prašoma pildyti vietoje, kad būtų užtikrintas visiškas grąžintinumo lygis. Respondentai buvo atrenkami atsitiktiniu būdu.

Atlikus 2 dienų stebėjimą pasirinktame Vilniaus AB ,,Swedbank“ padalinyje, buvo matyti, kad banke per visa darbo dieną apsilanko apie 60 klientų.

Kaip manote, ar Jūsų banko teikiamos elektroninės bankininkystės paslaugos yra saugios?

Ar jums pakanka informacijos apie ,,Swedbank“ elektroninės bankininkystės teikiamas paslaugas?

Pasirinkome šitą metodą, nes fokusuota diskusijų grupė yra ypač naudinga naujos informacijos ieškojimui, šiuo atveju ieškoma paslaugos privalumų ir trūkumų. Fokus grupę rekomenduojama taikyti dėl galimybės praplėsti žinias pasitelkiant  respondentų (dažnai – ekspertų) nuomones ir įžvalgas apie tiriamąjį reiškinį. Dėka grupėje veikiančios energijos ir kūrybiškumo efekto, gaunama daugiau informacijos nei galima būtų surinkti iš pavienių asmenų. Nuoširdus pokalbis ir maloni tarpusavio bendravimo atmosfera, kurią stengiasi palaikyti moderatoriaus, padeda atsiskleisti žmonių dalyvaujančių diskusijoje, įsitikinimams, požiūriams, pomėgiams, asociacijoms ir pan. Grupių interviu metu surenkama bendra,  o ne individuali nuomonė, todėl  fokus grupės gali būti naudojamos įvairių priemonių ar reiškinių tobulinimui ir vertinimui, planavimui ir poreikio nustatymui.

Fokus grupė buvo sudaryta iš 7 AB „Swedbank“ klientų. Grupė buvo sudaryta iš vienas kito nepažįstančių žmonių, kurie naudojasi šio banko elektroninės bankininkystės paslaugomis ir sutinkantys dalyvauti fokus grupėje. Buvo suderintas tinkamas laikas (2016 m. gegužės 10 dieną), organizuotos patalpos, techninė įranga, kiti pasiruošimo darbai. Respondentai diskutavo apie šios paslaugos privalumus ir trūkumus.

Klausimai buvo sudaryti pagal iš anksto paruoštą scenarijų, kaip ir privaloma fokus grupės metodikoje. Jie turėjo padėti atskleisti, išsiaiškinti paslaugos privalumus ir trūkumus. Tačiau nėra nustatyta griežta klausimų pateikimo tarka arba formuluotė. Pirmiausia pristatomas diskusijos tikslas: kodėl ji organizuojama ir kas ją organizuoja. Taip pat paaiškinamos „žaidimo taisykles“, kaip vyks diskusija. Toliau moderatorius inicijuoja „apšilimą“ – užduoda nesudėtingą klausimą diskusijos tema. Diskusijos moderatorius turėtų provokuoti dalyvius diskusijai, stengtis ją vesti taip, kad pasisakytų visi dalyviai ir neleistų dominuoti vienam. Diskusijos metu moderatorius taip pat užrašo pastabas.

  • Microsoft Word 56 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (3656 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • „Swedbank“ elektroninės sistemos vertinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
„Swedbank“ elektroninės sistemos vertinimas. (2018 m. Birželio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/swedbank-elektronines-sistemos-vertinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 26 d. 19:23
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo