Swedbank ir DNB bankų vartojimo kredito ir lizingo sąlygų analizė


Swedbank ir Dnb bankų vartojimo kredito, lizingo sąlygų palyginamoji analizė. Vartojimo kreditas. Lizingas. Swedbank vartojimo paskolos pavyzdys. Dnb vartojimo paskolos pavyzdys. Vartojimo kredito privalumai. Swedbank išskiria 2 lizingo rūšis. Dnb taip pat išskiria, tačiau net 4 lizingo rūšis. Lizingo privalumai. Šaltiniai.

Darbe neminėjau, tačiau Swedbank tinklapyje skaitydama kiekvienos paskolos informacija, matydavau kaip šis bankas verčia vartotojus gerai apmastyti savo pajamas ir galimybes prieš imant kokią nors paskolą, aprašo kokiu atveju bus teikiama ši paskola ir kas jų laukia ateityje jei nesugebės įvykdyti įsipareigojimų, kai tuo tarpu DNB nieko apie šitai neinformuoja. Na jeigu man reiktų rinktis iš kurio banko imti šias paskolas kaip bebūtų pasirinkčiau Dnb banką nors gal ir tiek privalumų neradau kaip Swedbank banke, tačiau jau kaip ir minėjau Dnb vartojimo kredito metinės palūkanos daug mažesnės nei Swedbank banke, teikia daugiau lizingo paskolos rūšių, galima apdrausti savo ir artimųjų turtą ir man, kaip vartotojui, tai labai svarbu.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2014 m.
  • 5 puslapiai (1299 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Swedbank ir DNB bankų vartojimo kredito ir lizingo sąlygų analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Swedbank ir DNB bankų vartojimo kredito ir lizingo sąlygų analizė. (2014 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/swedbank-ir-dnb-banku-vartojimo-kredito-ir-lizingo-salygu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 15:01
×