Swedbank pristatymas


Swedbank. Istorija. Tikslas. Vertybės. Ryšiai su suinteresuotomis šalimis. Swedbank „Gateway“. Pest analizė. Verslo rizika jos valdymo būdai. Rinkodara. Banko išskirtinumas. Jaunimo programa. Senjorų programa. Auksinė paslauga. Žmogiškųjų išteklių mokykla ir modelis. Verslo-aptarnavimo modelis. Banko darbuotojai. Savanorystė. Darbo sąlygos. Darbo taryba. Socialinė atsakomybė. Priemonės padedančios bankui augti.


Swedbank“ istorija prasidėjo beveik prieš du šimtmečius, kai 1820 m. Švedijos Geteborgo mieste buvo įkurtas pirmasis taupomasis bankas. Šios finansinės grupės istorija apskritai glaudžiai siejama su taupomaisiais bankais Švedijoje. Šių bankų ideologijoje įtvirtintas pamatinis siekis būti arčiau bendruomenės ir jos nariui padėti spręsti finansinius klausimus.

Kaip ir visi verslai Lietuvoje patiria daug rizikos, taip ir swedbankas nėra išskirtinis variantas. Verslo rizika, tai potencialiai galimu nuostolių tikimybė, palyginus su planuotu variantu. Kalbant apie finansus ir ju riziką, ji gali atsirasti dėl klientų ir pačio banko kaltės.

Mes manome, kad šį banką labiausiai atitinka mokslinio valdymo teorija (mokykla), nes labiau pasidomėjus apie šį banką mes radome labai daug atitikimų su mokslinio valdymo teorija.

Swedbank“ pagrindinį dėmesį skiria savo klientams, nes būtent visas jų veiklos pagrindas ir susideda iš bendravimo, bei bendradarbiavimo su klientais.

Pati banko vadovybė teigia, kad šis bankas yra besimokanti organizacija.

Mums svarbu suteikti puikias darbo sąlygas mūsų darbuotojams Vadovybės teigimu jie visuomet siekia dialogo su darbuotojais Bankui brangus darbuotojų asmeninis laikas Bankui rūpi darbuotojų sveikata Bankui svarbi darbuotojų nuomonė.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 3323 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (532 žodžiai)
  • Tomas
  • Swedbank pristatymas
    10 - 5 balsai (-ų)
Swedbank pristatymas. (2016 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/swedbank-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 17:15
×