Swedbank socialinė atsakomybė


Įvadas. Įmonės tikslas. Vizija. Vertybės. Įmonės veikla. Socialinė atsakomybė „Swedbank“. Socialinė atsakomybė darbuotojams. Socialinė atsakomybė visuomenei. Socialinė atsakomybė klientams. Novatoriškos paslaugos ypatingų klientų grupėms. Priemonės užtikrinančios klientų saugumą. Mokėjimo kortelės ir bankomatai. Elektroninė bankininkystė. Aptarnavimas banko padaliniuose. Vykdomi projektai. Edukacinis saugaus eismo projektas „Eismo klasė“. Taupyklių konkursas. „Nacionalinė moksleivių akademija“. Lietuvos Junior Achievement“. AB„Swedbank“ verslo knygų kolekcija. Swedish business awards“. Remiame teikiančius pagalbą kitiems. „Paguoda“. Socialinė atsakomybė aplinkosaugai. Projektas „Siekiame tausoti gamtos išteklius“. Projektas „Žalias miestas“. Išvados. Literatūros sąrašas.

Konsultanto paklausus ar jaučia didelius pokyčius tapus socialiai atsakinga įmone, jis teigė , kad jaučia: jaučiamas didesnis spaudimas iš visuomenės, klientų.

Šis darbas privertė mus pažvelgti į įmone iš kitos pusės. Įsigilinti į kitus kriterijus. Nesidomėti jos gaunamais pelnais, ar kaip juos gauna, o sužinoti ar ištiesų ši įmonė socialiai atsakinga. Mūsų nuomone, šią įmone, galima priskirti prie socialiai atsakingu įmonių sąrašo, nenorime jų liaupsinti ir girti, bet jų užsiimama veikla yra naudinga ir visuomenei , gamtai .

Labai esame dėkingi , swedbanko konsultantui , kuris mus mielai priėmė , ir papasakojo , daug linksmų ir naudingų situacijų. Pokalbis neprailgo, jis atsakė kiek galėjo i mūsų keliamus klausymus.

Šis darbas mums suteikė daug patirties, lyg neilgam laikui įsiliejom į įmonės veiklą, supratom , kad įmonės turi ne tik siekti sau pelno , bet ir rūpintis kitomis sritimis.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (3405 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolis
  • Swedbank socialinė atsakomybė
    8 - 1 balsai (-ų)
Swedbank socialinė atsakomybė. (2014 m. Kovo 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/swedbank-socialine-atsakomybe.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 02:52
×