Taco bell įėjimas į Lietuvos rinką


Taco bell lietuvoje. Taco bell lietuva. Taco lietuvoje. Taco lieruvoje. Lietuva taco bell. Naujos prekes iejimas i rinka referetas. Meksikieciu patiekalas taco.

„taco bell“ pardavimo strategija lietuvos rinkai. Apie „taco bell”. „taco bell“ situacijos analizė. Pardavimo tikslai ir strategija. Tiksliniai klientai. Kainodara. Distribucija. Konkurencinis pranašumas. Organizacinė struktūra. Pardavimų padalinio darbuotojų motyvacinė sistema. Tikslų įgyvendinimo kontrolės mechanizmas. Pardavimo potencialo įvertinimas ir prognozuojamų apimčių pateikimas.

„Taco Bell” įkūrėjas yra Glen Bell, kuris pradėjo nuo dešrainių kioskelio Kalifornijoje 1946 metais. Po kelerių metų atsidarė restoraną, pavadinimu „Taco-Tia“, kuriame pradėjo pardavinėti taco. Kompanija augo labai sėkmingai ir jau 1967 metais atsidarė šimtasis greitojo maisto restoranas.

Greitojo maisto restoranas „Taco Bell“ specializuojasi meksikietiškame maiste. Jie siūlo įvairių rūšių takų, buritų, načios bei salotų . Tako (isp. Taco) – tradicinis Meksikos patiekalas, gaminamas iš kukurūzinės arba kvietinės tortilijos ir į ją susukto įdaro. Įdarą gali sudaryti labai įvairūs ingredientai, todėl yra didelė šio patiekalo įvairovė. Taco gali būti įdaromas įvairia malta ar smulkiai pjaustyta kepta mėsa, žuvimi ar moliuskais, sumaišant su daržovėmis (svogūnais, kopūstais, pomidorais, kalendra), padažu (salsa), sūriu, prieskoniais. Valgant taco, nenaudojami stalo įrankiai. Načios – tai nedideli tortilijos traškučiai padengti išlydytu sūriu. Taip pat gali būti naudojama ir mėsa, svogūnai, įvairūs padažai, daržovės, pupelės. Valgomi rankomis, su nacho traškučiais „kabinant“ ingredientus.

„Taco Bell“ aptarnauja daugiau nei 35 milijonus vartotojų kiekvieną savaitę beveik 5600 restoranų visoje Amerikoje. Daugiau nei 2 mlrd. skirtingų taco ir 1 mlrd. skirtingų buritų patiekiami „Taco Bell“ restoranuose kasmet. Šis tinklas yra išsidėstęs daugiau nei 30 pasaulio valstybių tarp kurių yra ir mūsų kaimynės Lenkija ir Rusija.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 33 KB
  • 2013 m.
  • 10 puslapių (1502 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eimantas
  • Taco bell įėjimas į Lietuvos rinką
    10 - 2 balsai (-ų)
Taco bell įėjimas į Lietuvos rinką. (2013 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/taco-bell-iejimas-i-lietuvos-rinka.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 14:33
×