Tadas Blinda filmo recenzija


Recenzija apie filma tadas blinda. Tadas blinda recenzija. Filmo tadas blinda recenzija. Recenzija apie filma. Tadas blinda pradzia recenzijos. Tadas blinda aprasymas. Filmo tadas blinda aprasymas. Filmas tadas blinda aprasymas. Filmo tadas blinda pradzia recenzija. Tadas blinda rasinys.

„Tadas Blinda. Pradžia“ recenzija.

Veiksmo sukūryje atsidūręs jaunas vaikinas Tadas Blinda (vaidina Mantas Jankavičius). Visiškai netikėjtai jaunuolis tampa sukilėliu vadu, taip tapdamas atsakingas ne tik už savo, bet ir už savo bendražygių gyvybes. Tačiau Tadas ne visuomet buvo toks, filme galime pastebėti jo pasikeitimą. Pradžioje Tadas vaizduojamas vėjavaikiškas, svajotojas, jam rūpi tik išdaigos ir linksmybės, tačiau skaudi draugo netektis jį pakeičia. Tadas tampa rimtu vyru,žinačių kas jam yra brangu pasaulyje, jis supranta tikrasias savo vertybes. Jis pasiryžta kovoti: „Už mūsų žemę, už teisybę, už bobas mūsų ir vaikus snarglėtus, už Žemaitiją“, taip pat Tadas kovoja už savo meilę Kristinai (vaidina Agnė Ditkovskytė). Nebegalėdami gyventi savo kaime, Tadas su bendražygiais įsikuria miške, jis jiems savas, vyrai žino visus slaptus praėjimus, todėl jiems pavyksta apgudrauti dvariškius. Beginkliai vyrai iš pasalų užpuola caro pasiųstus žmones, taip gaudami ginklų, arklių ir parodydami, jog jie yra pasiryžę kovoti ir neketina pasiduoti. Filmo pabaigoje matome, kaip Tadas Blinda vienas, beginklis ryžtasi stoti prieš šautuvais apsiginklavusia armija, tačiau Tadas nelieka vienas, iš miško pasirodo jo draugai, taip paversdami šią kovą dar labiau intriguojančią. Taigi pagaliais apsiginklavę buadžaiuninkai sugeba atgauti žemę. Tadas Blinda dar kitaip vadinamas Svieto lygintoju, padeda sau ir savo draugams išsikovoti prarastą ir taip brangintą žemę. Manau Tadui labai tinka pavadinimas Svieto Lygintojas, nes juk jis drįso pasiriešinti bajorams neturėdamas jokių ginklų, įrodė jog ir baudžiauninkai gali kovoti.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (687 žodžiai)
  • Vilija
  • Tadas Blinda filmo recenzija
    10 - 2 balsai (-ų)
Tadas Blinda filmo recenzija. (2013 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/tadas-blinda-filmo-recenzija.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 10:27
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo