Tai, kad dabar reikalaujama „hepiendų“, liudija pakitusią nuostatą. Mes norime, kad viskas gerai baigtųsi. Duokite mums laimingą pabaigą! Duokite prekę! (poetas S. Geda)


Laiminga pabaiga lietuvių literatūroje. Hepiendai lietuviu literaturoje. Tai kad dabar reikalaujame hepiendu, liudija pakitusia nuostata. mes norime, kad viskas gerao baigtusi. duokite mums laiminga pabaiga. duokite preke. Laimingos pabaigos lietuvių knygose. Hepiendai literaturoje. Žmoniu suvokimas apie knygas su laiminga pabaiga lietuviu literaturoje?. Kuriniai be hepiendu. Lietuviu literatura kurioje yra hepiendas.

12 klasės kalbėjimo potemė 2014m. Literatūra (Kultūra). 19 potemė su planu. 19. „Tai, kad dabar reikalaujama „hepiendų“, liudija pakitusią nuostatą. Mes norime, kad viskas gerai baigtųsi. Duokite mums laimingą pabaigą! Duokite prekę!“ (poetas S. Geda) Ar ši mintis taikytina tik šių dienų literatūrai? Savo požiūrį pagrįskite lietuvių literatūros pavyzdžiais.

Visi skaitome literatūrą dėl tam tikrų priežasčių. Vieni knygose stengiasi atitrūkti nuo realybės, kasdienių gyvenimo rūpesčių, kiti tuo tarpu nori literatūroje surasti tikrąsias gyvenimo vertybes. Šiuolaikinėje literatūroje pastebima tendencija, kad dažniausiai kūriniai baigiasi su laiminga pabaiga. Tai liudija apie pakitusią nuostatą bei žmonių suvokimą apie knygas. Šiandien savo kalboje pažvelgsiu į lietuvių literatūros kūrinius ir aptarsiu, kaip dažnai jie baigiasi laimingai.

Visų pirma, manau, kad būtų tikslinga konkrečiai aptarti, kas yra „hapiendai“. Manau, kad tai yra tokie literatūros kūriniai, kurie baigiasi laiminga pabaiga.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2014 m.
  • 3 puslapiai (911 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tai, kad dabar reikalaujama „hepiendų“, liudija pakitusią nuostatą. Mes norime, kad viskas gerai baigtųsi. Duokite mums laimingą pabaigą! Duokite prekę! (poetas S. Geda)
    10 - 1 balsai (-ų)
Tai, kad dabar reikalaujama „hepiendų“, liudija pakitusią nuostatą. Mes norime, kad viskas gerai baigtųsi. Duokite mums laimingą pabaigą! Duokite prekę! (poetas S. Geda). (2014 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/tai-kad-dabar-reikalaujama-hepiendu-liudija-pakitusia-nuostata-mes-norime-kad-viskas-gerai-baigtusi-duokite-mums-laiminga-pabaiga-duokite-preke-poetas-s-geda.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 09:58
×