Taikomieji tyrimai referatas


Įvadas. Literatūros ir tyrimo apžvalga. Trumpas tyrimo aprašymas. Tyrimo skaičiavimų paaiškinimas ( formulės ). Objektų (Akumuliatoriai) apžvalga. TomTom GO 1000 Europe. Garmin nuvi 3490LMT. Becker Ready. Ihex 3443 FM Europe. Mediatek 050G. Lark FreeBird 43. Powermax pnd. Navigacija Manta GPS710 Easy Rider. Tyrimo aprašymas. Išvados. Išvados atitinka uždavinus. Literatūros sarašas. Literatūros sarašas.

Nuo tada kai atsirado GPS navigacijos, atsirado ir labai daug gamintojų kurie panoro platinti šį prietaisą. Dabar nuvykus į parduotuvę nėra taip paprasta išsirikti sau tinkama ir kokybiška navigaciją iš tiek daug gamintojų. Dabar gaminama navigacinių imtuvų kurie ne tik nurodo jūsų ar jūsų tikslo taška, bet su jais galima žaisti žaidimus klausytis muzikos ir dar daugiau. Taip gamintojas nori isiteikti pirkejui. Žinoma kodėl neduoti daugiau jai galima tai pasiūliti.

Tyrimo objektai: Šiandien yra pagaminta daug įvairių GPS imtuvinių prietaisų ir GPS programų telefonams ir kitiems prietaisams. Bet šis darbas apsistos ties 8 GPS navigaciniais prietaisais.

Darbas atliekamas norit rasti geriausia GPS Navigacija iš pasirinktų 8 objektų. Tyrimo objektai buvo pasirenkami atsitiktiniu budu naudojant svetainės „e-navigacijos.lt“ [1][2][3][4][5][6][7][8] šaltinius. Trumpai pateikiau kiekvienos navigacijos aprašymą, tačiau vien tik į tokius duomenis pažiurėjus nerasime pačio tinkamiausio sprendimo kuri visgi navigacija yra geriausia iš pasirinktųjų.

Tyrimo uždaviniai: 1. Kaip išsiaiškinti tinkamiausia navigacija ? 2. Nustatyti kuri navigacija yra geriausia ?

  • Microsoft Word 513 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (2925 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erikas
  • Taikomieji tyrimai referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Taikomieji tyrimai referatas. (2014 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/taikomieji-tyrimai-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 03:15
×