Taikomojo tyrimo tema: UAB Diavik verslo plėtros galimybės


Įvadas. Įmonės pristatymas. Tiriamojo darbo problema, galima hipotezė, tyrimo dizainas (tyrimo objektas, tikslas, uždaviniai). Duomenų rinkimo ir analizės metodai. Interviu metodas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra. Priedai.


UAB ,,DIAVIK”, tai uždaroji akcinė bendrovė. Ši įmonė turi dvi kavines, pirmoji įsikūrusi Nidoje. Tai vasaros sezono kavinė-baras. Kita Klaipėdoje, gyvo garso kavinė-baras. ,,Fiona” tiekia dienos pietus, turi pastovų meniu, taip pat vyksta gyvos muzikos vakarai. ,,Fiona“ tai unikali vieta, pradedant savo įsikurimo istorija, baigiant kolektyvu, bei renginiais.

Šioje kavinėje gaminamų patiekalų meniu yra įvairus, bei pastoviai besikeičiantis, kad kiekvienas rastų sau tinkama valgį, pradedant tradiciniais lietuviškais patiekalais, baigiant gurmanišku maistu.Taip pat tiekiami dienos pietūs, vakarais galima paragauti išskirtinių užkandžių besimėgaujant gyva muzika.

Šiuo metu įmonė ,,DIAVIK” gali pasidžiaugti daugaiu nei 6 metų patirtimi. Palyginant su kitomis Klaipėdos kavinėmis, ji išsiskiria savo paprastumu bei jaukumu. Šio baro savininkai jauni žmonės, dirba jaunatviškas kolektyvas, darbe nejaučiama jokia įtampa, kiekvienas sau lygus. Kai sukuriamos puikios darbo sąlygos, tada ir lankytojai yra priėmami su šypsena. Apsilankius ,,Fiona“ gausi ne tik puikų maistą, bet ir nepriekaištingą aptarnavimą

Darbo problema: Daugelis įmonių , teikiančios maitinimo paslaugas, nepagalvoja apie verslo plėtrą ar pokyčius. Problema yra baimė rizikuoti, kad jų įdėjos nepasiteisins ir prives prie bankroto ribos. Įmonei norinčiai pasiekti aukščiausių rezultatų ir didžiausio pelno reikia teikiamų paslaugų apimčių didinimo.

Hipotezė: Klientų poreikis naujovėms įtakoja verslo plėtros galimybės

Darbo objektas: UAB ,, DIAVIK“ veiklos plėtra.

Darbo tikslas: Parengti verslo kūrimo planą, atlikti UAB ,,DIAVIK“ plėtros galimybių analizę, bei pritaikyti jas versle.

Darbo uždaviniai:

Pateikti ir išanalizuoti literatūros sąrašus.

Pateikti lankytojų poreikius ir požiūrį į aplinkybes verslo plėtros atžvilgiu.

Įvertinti įmonės atsinaujinimo galimybes ( interviu su personalu)

Atlikti apklausą nustatant klientų poreikius.

Kiekybiniame tyrime pasirinktas apklausos metodas. Jis skirstomas į anketavimą ir standartizuojama interviu.Anketavimo būdai:

Atliekant anketinę apklausą galima naudotis šiomis rūšymis:

Buvo atlikta anoniminė apklausa (1 priedas) su 5 klausimais, kurie padėtų išsiaiškinti klientų poreikius UAB,,DIAVIK“ įmonės teikiančios maitinimo paslaugas. Apklausos tikslas sužinoti kliento nuomonę apie kavinės terasos atidarymą ir teikiamas paslaugas. Buvo apklausti 40 respondentų. Taip pat buvo prašoma įvertinti atitinkamus kriterijus nuo 1 iki 5. Gautos šios atsakymų pasiskirstymo eilutės ir apskaičiuoti jų rodikliai.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 46 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2025 žodžiai)
  • Kolegija
  • Diana
  • Taikomojo tyrimo tema: UAB Diavik verslo plėtros galimybės
    10 - 6 balsai (-ų)
Taikomojo tyrimo tema: UAB Diavik verslo plėtros galimybės. (2016 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/taikomojo-tyrimo-tema-uab-diavik-verslo-pletros-galimybes.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 23:45
×