Taikomosios logistikos programos Ekspedijavimo programos


Įvadas. Logistika ir ekspedijavimas. Ekspedijavimo savoka ir esmė. Taikomosios logistikos programos. Tansporto stebėjimo programa. Kuro sunaudojimo sistema. Maršruto koordinavimo programos. „ Mikrosoft AutoRoute“. „Aceroute“. Navigacijos sistemos. Navigacijos sistemos sandara. Palydovai. Valdymo segmentas. GPS veikimo principas.

Šiais technologijų amžiaus laikais labai svarbu sekti koja kojon su inovacijom bei vis tobulėjančiomis technologijomis bet kurioje srityje. Šiuo metu kalbėsime apie logistikoje taikomas programas, kurios gelbsti lengviau susitvarkyti su begalias darbų vienu metu. Programinė įranga tai matematinių metodų kompleksas, skirtas efektyviam transporto darbui užtikrinti, planavimo, valdymo ir apskaitos uždaviniams spręsti. Būtent naudojant patobulinimus savo veikloje, logistikos įmonės gali sparčiau ir našiau atlikti savas užduotis ir tobulėti savo srityje. Kadangi logistikos rinka yra konkurencinga ir svarbi niša, todėl yra labai svarbu neatsilikti nuo sparčiai besivystančių informacinių technologijų.

Ypač logistikoje tenka susidurti su milžiniškais informacijos srautais, kuriuos apdoroti gali tik naujausiomis technologijomis apsirūpinusios įmonės. Tikriausiai nė viena įmonė ne įsivaizduotų savo darbo dienos be informacinių technologijų įrangos. Nauja kompiuterinė ir programinė įranga bemaž labiausiai supaprastina ekspeditorių ir krovinių siuntas organizuojančių koordinatorių darbą. Norint plačiau išsiaiškinti kokiais būdais programinė įranga gelbsti logistikos įmonėse dirbančių darbuotojų darbo dieną galime iš arčiau ja susipažinti.

Darbas atliekamas remiantis įvairiais informacijos šaltiniais. Tyrimo metodai – mokslinės literatūros analizė, interneto bazių duomenų analizė, grupavimas, apibendrinimas. Šio darbo tikslas yra išsamiau patyrinėti logistikos įmonės naudojamas programas ir jų efektyvumą taikant jas logistikos ir ekspedijavimo procese.

Logistika yra labai plati savoka, kuri šakojasi į kelias rūšis :

Visos išvardintos rūšys yra neatsiejamos vienos logistikos grandinės dalys. Viena iš svarbiausių šios grandinės elementų yra transporto logistika ir ekspedijavimo procesas. Logistikoje labai svarbus yra produkto transportavimas nuo gamintojo iki vartotojo atsižvelgiant į klientų reikalavimus ir įmonės galimybes. Transportavimo procese įmonės pirmiausia atsižvelgia į štai tokius veiksnius:

Kiekviena konkurencinga įmonė, siekdama geresnių rezultatų investuoja ir stengiasi tobulinti transportavimą naudojant naujausias technologijas. Tik tokiu atveju tobulėjimas, atliekant užsibrėžtus tikslus, nestovi vietoje ir įmonė gali ramiai plėsti savo veiklą.

  • Microsoft Word 448 KB
  • 2015 m.
  • 17 puslapių (2270 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dom1717
  • Taikomosios logistikos programos Ekspedijavimo programos
    9 - 1 balsai (-ų)
Taikomosios logistikos programos Ekspedijavimo programos. (2015 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/taikomosios-logistikos-programos-ekspedijavimo-programos.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 05 d. 14:12
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo