Taikomųjų tyrimų metodologijos praktiniai darbai pavyzdys


Technologijų fakulteto aplinkos inžinerijos katedra. Taikomųjų tyrimų metodologijos praktiniai. Praktinis darbas svarbiausios taikomųjų tyrimų sąvokos ir terminai. Terminas , sąvoka. Informacijos šaltinių sąrašas. Praktinis darbas temos ir aktualumo formulavimas , tyrimo objekto apibrėžimas. Praktinis darbas tyrimo tikslo ir uždavinių formulavimas darbo tikslas.


Surašykite kokiais literatūros šaltiniais galite naudotis baigiamuosiuose darbuose ir kokiais negalite;

Objektas – aprašant tyrimo objektą įvardijamas konkretus daiktas ar dalykas, atspindintys tiriamąją problemą ir kuri yra tiriama.

Dalykas - tai tiriamojo objekto savybės ir pusės, kurios aiškiai atspindi duotą prieštaravimą.

Temos aktualumas apsprendžia klausimą, ar parašytas mokslinis darbas bus aktualus esamomis socialinėmis ir visuomeninėmis sąlygomis, kai kada šį terminą galima tapatinti su pritaikomumu. Temos aktualumo tinkamas suformulavimas ateityje padeda greitai ir kokybiškai įsijungti į mokslo technikos ir inovacijų sferą.

Darbo tikslas - sudaryti pašarinių daugiamečių pašarinių žolių auginimo technologiją ir įvertinti jų paplitimą Lietuvoje.

Tyrimo tikslas - jis nurodo bendrą tyrimo kryptį (įvairių operacijų sistemą) bei orientuotas

Tema: Absolventų motyvai pasirenkant studijas, bei reklamos įtaka jų apsisprendimui

Išanalizuoti gimnazijos absolventų motyvus pasirenkant studijas bei teikiamą reklamos įtaką jiems.

Kauno kolegijos studentai atlieka tyrimą, kurio tikslas – ištirti Kauno rajono Garliavos Jonučių gimnazijos absolventų motyvus pasirenkant studijas bei reklamos įtaką jų apsisprendimui. Mums yra svarbūs Jūsų nuoširdūs atsakymai į kiekvieną klausimą. Mes garantuojame gautų atsakymų anonimiškumą. Jums tinkamą atsakymo variantą pažymėkite apibraukdami.

Tyrime dalyvavo Kauno rajono Garliavos Jonučių gimnazijos absolventai. Tyrimo imtį sudaro 95 respondentai, iš jų 40 vaikinų ir 55 merginos. Apklausai organizuoti buvo sudarytas klausimynas – uždarojo tipo anketa.

Ar jūsų apsisprendimui kur studijuoti turės įtakos būsimos mokymo įstaigos studijų kainos?

  • Microsoft Word 178 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1976 žodžiai)
  • Kolegija
  • Raminta
  • Taikomųjų tyrimų metodologijos praktiniai darbai pavyzdys
    10 - 1 balsai (-ų)
Taikomųjų tyrimų metodologijos praktiniai darbai pavyzdys . (2017 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/taikomuju-tyrimu-metodologijos-praktiniai-darbai-pavyzdys.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 04 d. 05:09
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo