Tailandas turizmo projektas


Tailandas - plačių šypsenų ir neblėstančių kontrastų šalis. Istorija. Politinė sistema. Tailando karalius. bumibolas aduljedejus (rama ix). Tailando gyventojai. Religija. Dovanos. Kultūros veiksniai bendraujant.  . derybų stilius. Verslo patarimai bendraujant. Vizitinė kortelė. Įvaizdis. Tailandiečių panašumai ir skirtumai su lietuviu kultūra. Įdomūs faktai. Tailando sostinė Bankokas turi ilgiausią pavadinimą pasaulyje.


Tailandiečiai mėgsta dovanoti ir gauti dovanas. Tačiau nėra išpuikę, todėl vertina nedideles ir nebrangias dovanas.

Budistinis saikingumas Vengia nemalonios tiesos Atskleidžia tik 20 proc. tiesos Šypsena slepiamas liūdesys.

Derybos nėra varžybos, jos įvyksta, kai abi pusės lieka patenkintos.   Bendradarbiaujant su Tailandiečiais rekomenduojama derėtis perkant bet kurią prekę.   Kontrakai su tailandiečiais dažniausiai būna tikslūs ir trumpi.

Siekiant sėkmingo verslo Tailande, svarbu, kad jūs laikytumetės labiausiai paplitusio šalyje verslo etiketo: Tailando žmonės nori kurti asmeninius santykius prieš aptardami verslo reikalus. Jūs visada busite gerbiamas kaip svečias. Tailande verslas dažniausiai vyksta daug lėčiau nei kitose šalyse. Pavyzdžiui, sandoris niekada nebus baigtas tol, kol dokumentai nebus baigti pildyti. Todėl būkite kantrūs.

Egzotika, įspūdingi šou ir visa kita - tai, sukurta turistų, kurie vyksta atostogauti į kurortinius miestus ir gyventi moderniuose Tailando viešbučiuose. Deja, Tailando žmonės, dažniausiai gyvenantys kaimuose, gyvena apleistose lūšnose ir gali pasidžiaugti tik kukliomis smulkmenomis.

Tailandiečiai, kaip ir Lietuviai, labai uždari žmonės. Taip pat panašumų galime rasti lyginant derybų stilių.   Skirtumų tarp Lietuvių ir Tailandiečių yra daugybė: Religija Įsitikinimai Valgiai Kūno kalba Gyvenimo būdas.

  • MS PowerPoint 8309 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (524 žodžiai)
  • Kolegija
  • Inga
  • Tailandas turizmo projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Tailandas turizmo projektas. (2017 m. Lapkričio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/tailandas-turizmo-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 18:05
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo