Tailando kylančios rinkos analizė


Vilniaus universiteto verslo mokykla Tarptautinis verslas. Turinys. Tailando pristatymas Politinės bei teisinės aplinkos analizė. Tailando ekonominės bei verslo aplinkos analizė. Šalies prioritetai. BVP augimas. Prekybos partneriai. Eksports ir importas. Santykiai su kitomis šalimis. Pasirinktos kylančios rinkos analizė. Poveikis pasauliui, Azijos regionui.


Suprojektavo karinės juntos įsteigtas komitetas. Dokumento turinys apima žmonių teises ir laisves, vyriausybės struktūrą, Tailando žmonių pareigas, tiesioginį visuomenės dalyvavimą politiniame gyvenime ir kt.

Konsultuoja karalių teisės klausimais, vyriausybės reikalais, gailestingumu, apdovanojimais ir kitais reikalais, reikalaujančiais karaliaus parašo.

sprendžia ginčus, susijusius su valstybinėmis agentūromis, valstybinėmis įmonėmis ir vietos valdžios organizacijomis arba tarp valstybės pareigūnų ir privačių asmenų.

Regento paskyrimas, regento deklaracijos, palikimo įstatymo dėl paveldėjimo pakeitimo, sosto palikimo tvirtinimo, sąskaitų persvarstymo, konstitucinių pakeitimų, karo deklaracijos ir sutarčių patvirtinimo.

Senate (Wuthisapha) yra 73 nariai, kuriuos skiria teisėjai ir nepriklausomos vyriausybės institucijos, ir 77 nariai, išrinkti sulaukę daugiausiai balsų vienmandatėse rinkimų apygardose, o atstovų rūmuose(Sapha Phuthaen Ratsadon) yra 375 narių, išrinkti sulaukę daugiausiai balsų vienmandatėse rinkimų apygardose ir 125 nariai, renkami per proporcingą atstovavimo sistemą.

Per pastaruosius keturis dešimtmečius Tailandas padarė nemažą pažangą socialinėje ir ekonominėje plėtros srityje. Tailandas perėjo nuo mažas pajamas gaunančios šalies į aukštas pajamas gaunančią šalį mažiau nei per vieną karta. Tailandas buvo viena iš plačiai pagarsėjusių vystymosi sėkmės istorijų, kurioje buvo nuolat didėjantis augimas ir įspūdingas skurdo mažinimas, ypač 1980-aisiais.

Tailando ekonomika išaugo vidutiniškai 7,5% per metus nuo 1960 iki 1996 m.,

  • Microsoft Word 480 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1164 žodžiai)
  • Universitetas
  • Imaoo
  • Tailando kylančios rinkos analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Tailando kylančios rinkos analizė. (2019 m. Birželio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/tailando-kylancios-rinkos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 22 d. 10:31
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo