Taisyklinga kūno padėtis atliekant masažą


Taisyklinga kūno padėtis atliekant masažą. Pagrindinė masažo nauda – raumenų ir emocinės įtampos mažinimas. Viena dažniausių sveikatos. Kosmetologijos srities profesionalų darbas dažnai būna susijęs su didelę nugaros apkrova. Kosmetologas negali atlikti savo darbo gerai. Siekiant, kad kosmetologas galėtu dirbti patogiai. Tinkamai sureguliuota masažo stalo aukštį. Dinaminį dubens ir. Taip pat tam. Taigi fiziškai pasiruošęs žmogus šį darbą atliks be vargo. Visa tai turėtu užtikrinti kokybišką darbo atlikimą darbo aplinkoje.


Kosmetologijos srities profesionalų darbas dažnai būna susijęs su didelę nugaros apkrova. To pasekoje sumažina kosmetologo darbo efektyvumą ir jo atsipirkimą. Visi netaisyklingi judėsiai verčia kosmetologą praleisti darbą dėl profesinių ligų.

Kosmetologas negali atlikti savo darbo gerai, jei: Jo kūnas yra įtemptas Jei kosmetologui sunku giliai kvėpuoti Mėšlungis traukia pirštus Jis jaučiasi labai pavargęs. Visa tai yra perduodama klientui.

Siekiant, kad kosmetologas galėtu dirbti patogiai, nelenkdamas nugaros ir nepatirdamas skausmo reikėtų užtikrinti:.

Tinkamai sureguliuota masažo stalo aukštį; Pėdų padėtį ant grindų, ištyrus kūno pasiskirstymą skirtingomis pėdų dalimis; Kelio ir klubo sąnarių judrumą, tinkamą torso padėtį ir apkrovos pasiskirstymą nugarai; Statinės stuburo padėties korekciją, slankstelių išdėstymo pusiausvyrą, atsižvelgiant stuburo išlenkimą;.

Dinaminį dubens ir centro balansą; Nuolatinį nugaros viršutinės dalies ir pečių atsipalaidavimą, siekiant išvengti viršutinių galūnių įtampos; Tinkamą alkųnių riešų ir rankų įtampa, siekiant užtikrinti galimybę atlikti tikslius judėsius; Energijos cirkuliaciją ir perdavimą.

  • MS PowerPoint 4267 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (434 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovilė
  • Taisyklinga kūno padėtis atliekant masažą
    10 - 1 balsai (-ų)
Taisyklinga kūno padėtis atliekant masažą. (2017 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/taisyklinga-kuno-padetis-atliekant-masaza.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 17 d. 07:37
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!