Talasoterapija naudojimas, poveikis sveikatai pavyzdžiai rinkoje


Talasoterapija. naudojimas, poveikis sveikatai. pavyzdžiai rinkoje. Kas yra talasoterapija? Talasoterapijos metodų poveikis. Talasoterapijos indikacijos. Talasoterapijos privalumai. Talasoterapijos kontraindikacijos. RINKA. Talasoterapija Žinoma jau nuo gražuolės Kleopatros laikų. Viešbutyje „Palanga“ atidarytas grožio ir sveikatingumo centras. Talasoterapija Tunise turi senas tradicijas, o Tuniso klimatas teigiamai veikia besigydančiuosius.


Dar antikos laikais mokslininkai aptiko gydomąsias jūros vandens savybes, gebančias užkirsti kelią infekcijoms, pagerinti judėjimo aparato darbą, atjauninti organizmą. Talasoterapijos procedūroms yra naudojami tik gamtiniai produktai. Maksimalaus poveikio pasiekiama tada, jei procedūros atliekamos tam tikrame mikroklimate. Tai reiškia, kad veiksmingiausia talasoterapijos kursą taikyti būtent toje vietoje, kur šie vertingi jūros produktai yra „išgaunami". Gydymas naudojant jūros vandenį, kuris yra 36-37 º temperatūros, atveria odos poras (taip leidžiant vandeniui įsiskverbti), drėkina kūną ir atkuria prarastus mineralus.

Talasoterapija netinka turint: vėžį ir išsekimą, sunkų širdies nepakankamumą, inkstų nepakankamumą, plaučių nepakankamumą, opas ar pūlingus randus, hipertirozę, nekontroliuojamą hipertenziją, nuo trečio nėštumo mėnesio.

  • MS PowerPoint 1702 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (832 žodžiai)
  • Agne
  • Talasoterapija naudojimas, poveikis sveikatai pavyzdžiai rinkoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Talasoterapija naudojimas, poveikis sveikatai pavyzdžiai rinkoje. (2016 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/talasoterapija-naudojimas-poveikis-sveikatai-pavyzdziai-rinkoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 05:56
×