Tapymo, piešimo priemonių įvairovė, įrankiai Jų pasirinkimas įvertinant vaikų amžių, gebėjimus


Įvadas. Tapymo priemonių įvairovė. Piešimo priemonių įvairovė. Priemonių pasirinkimas įvertinant vaikų amžių, gebėjimus. Dailė vaikų darželyje. Išvados. Naudota literatūra.


Mūsų pasirinkta tema yra tapymo, piešimo priemonių įvairovė (įrankiai). Jų pasirinkimas įvertinant vaikų amžių, gebėjimus. Ši tema sudomino, nes įdomu atrasti ir sužinoti įvairiausių priemonių, kurias galėtų vaikai pritaikyti atliekant piešimą ir tapymą. Taip pat ši tema patiko, kad galėsim sužinoti kaip pritaikyti visas priemones vaikams pagal jų amžių ir gebėjimus. Piešimas tai neatsiejama vaikų priemonė jau nuo pat vaikystės. Tačiau tapymas kiek sudėtingesnė technika už piešimą, nes reikalauja daugiau kruopštumo.

Darbo tikslas – atskleisti tapymo, piešimo priemonių įvairovę ir pagal tai įvertinti vaikų amžių ir gebėjimus.

Išsiaiškinti kaip įvairios piešimo ir tapymo priemones yra pritaikytos pagal vaikų amžių.

Flomasteriai – kanceliarinė priemonė, skirta piešti ar spalvinti. Dažniausiai naudojama mokyklose, darželiuose. Tai tikriausiai patogiausia vaikų piešimo priemonė.

Spalvoti pieštukai - spalvota kanceliarinė priemonė skirta piešti ar spalvinti.

Dailė tai viena prieinamiausių meno šakų vaikų darželyje. Per meninę veiklą vaikas ugdo savo vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, vaikams prieinamiausios technikos yra piešimas ir tapyba, kurios dažnai naudojamos darželiuose ir mokyklose. Todėl vaikai gali rinktis iš didelės gausos priemonių tokių kaip, spalvoti pieštukai, flomasteriai, kreidelės, tapymas akvarele, guašu. Tačiau tikriausiai populiariausios vaikų priemonės yra flomasteriai, spalvoti pieštukai, akvarelė ir guašas. Jau nuo ankstyvojo amžiaus vaikų pirmieji piešiniai būna piešti su paprastais pieštukais kartais ir flomasteriais. Vyresnieji pradeda domėtis kitomis technikomis, tokiomis kaip, guašas, akvarelė. Jų piešiniuose atsiskleidžia įvairių spalvų maišymas, o galbūt jau ir aiškūs vaizdai ar motyvai.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1311 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eglė
  • Tapymo, piešimo priemonių įvairovė, įrankiai Jų pasirinkimas įvertinant vaikų amžių, gebėjimus
    10 - 2 balsai (-ų)
Tapymo, piešimo priemonių įvairovė, įrankiai Jų pasirinkimas įvertinant vaikų amžių, gebėjimus. (2017 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/tapymo-piesimo-priemoniu-ivairove-irankiai-ju-pasirinkimas-ivertinant-vaiku-amziu-gebejimus.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 18 d. 19:24
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo