Tarnybinis etiketas


Tarnybinio etiketo taisykles. Kas yra tarnybinis etiketas. Elgesys įstaigoje formuoja kitų žmonių nuomonę apie mus. Tarnybinis bendravimas. Tarnybinio etiketo taisyklės darbe. Etiketo taisykles įstaigoje. Tarnybinio etiketo elektroniniu paštu taisyklių testas. Tarnybinis etiketas darbe. Tarnybinis etiketas tai. Tarnybinis et iketas.

Tarnybinis etiketas. Įvadas. Tarnybinis etiketas. Pagrindinės tarnybinio etiketo normos. Apranga. Bendravimas. Darbiniai telefono pokalbiai. Elgesys įstaigoje. Darbo vieta. Dovanos. Išvados. Literatūros sarašas.

Pirmiausia reikėtų patikslinti, ką reiškia sąvoka „etiketas“. Etiketas – tam tikrų visuotinai priimtų gero ir tinkamo elgesio taisyklių visuma. Klysta tas, kuris mano, kad etiketo taisyklių privaloma laikytis tik aukštus postus užimantiems valstybės tarnautojams arba viešojoje erdvėje mirguliuojantiems žmonėms. Daugelis nenumano, kad atrodo vienas nekaltas ir netinkamas išsireiškimas arba gražus, bet netinkamas tai situacijai makiažas padeda susidaryti apie jus tokią nuomonę, kurios bus sunku atsikratyti. Reikia kreipti dėmesį į smulkmenas, kurios jums atrodo nereikšmingos, tačiau yra labai svarbios. Po pokalbio dėl darbo stoja tyla, ir jus nesuprantate kodėl? Galbūt tam neturėjo įtakos jūsų išsilavinimas, o tiesiog jūsų elgesys ir išvaizda pokalbio metu. Neišmokus gerų manierų neįmanoma padaryti karjeros. Šiandien, gyvenant itin judriame ir permainingame pasaulyje, karjerai daryti reikia kaip niekad daug žinių ir įgūdžių, mokėti nepasimesti svarbiu momentu ir neprarasti pasitikėjimo savimi. Mano rašto darbas yra būtent apie darbo etiketą, kurį turėtų išmanyti visi suinteresuoti savo karjera. Mūsų elgesys darbo vietoje ir tai, kaip mes atliekame savo darbą formuoja žmonių nuomonę apie mus.

Rašto darbo tikslas: Peržiūrėti ir susipažinti su tarnybiniu etiketu. Apžvelgti ir išnagrinėti esminius dalykus, tokius kaip: darbo apranga ir darbo vieta, mūsų elgesys įstaigoje, bendravimas su bendradarbiais ir klientais ir t.t.

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (3530 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jolanta
  • Tarnybinis etiketas
    9 - 1 balsai (-ų)
Tarnybinis etiketas. (2013 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarnybinis-etiketas.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 30 d. 20:09
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo