Tarpasmeninės konfliktinės situacijos analizė


Įvadas. Tarp asmeninio konflikto aprašas. Konflikto struktūra. Konflikto dalyviai. Konflikto objektas. Konflikto aplinka. Konflikto dinamika. Tarp asmeninio konflikto sprendimas. Rekomendacijos sprendžiant konfliktą. Konfliktiškų asmenybių tipai. Išvados. Literatūra.

Bendravimas, tai kiekvienam iš mūsų įprasta, kasdieninė veikla. Norime ar nenorime, mokame ar nemokame , mes nuo pat ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro su kuo nors bendraujame. Šeimoje bendraujame su šeimos nariais, studentai su dėstytojais, tam tikrų įstaigų darbuotojai su savo vadovais, bendradarbiais, klientais. (Lažauskas, Kasiulis, 2007). Bendraudami mes siekiame ne tik trumpalaikio kontakto su aplinkiniais, bet svarbu ir užmegzti, kurti ir išlaikyti ilgesnius , gerus santykius su kitais. Tačiau ne visada tai pavyksta padaryti , ne visada atėję į naują kolektyvą, greitai galime susirasti draugų ir palaikyti gerus tarp asmeninius santykius. (Legkauskas, 2012) Apibendrinant galime teigti, kad bendravimas žmogui yra labai svarbus, nes bendraudamas ir palaikydamas gerus santykius su kitais asmenimis jis jaučiasi patenkinęs vieną iš svarbiausių savo poreikių- bendravimą.

Darbo objektas –tarp asmeninė konfliktinė situacija.

Darbo tikslas - išanalizuoti konfliktinę situaciją.

Darbo uždaviniai :

1. Pateikti tarp asmeninę situaciją, išsiaiškinti jos struktūrą ir dinamiką.

2. Išsiaiškinti tarp asmeninės konfliktinės situacijos sprendimo būdą, rekomendacijas.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (1789 žodžiai)
  • Viktorija
  • Tarpasmeninės konfliktinės situacijos analizė
    9 - 1 balsai (-ų)
Tarpasmeninės konfliktinės situacijos analizė. (2015 m. Vasario 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarpasmenines-konfliktines-situacijos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 29 d. 14:39
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo