Tarpasmeninis konfliktas: komunikacija iš skirtingų psichoterapinių sistemų perspektyvos


Įvadas. Komunikacija iš psichoanalitinės psichoterapijos perspektyvos. Komunikacija iš individualiosios psichoterapijos perspektyvos. Komunikacija iš į asmenį orientuotos psichoterapijos perspektyvos. Komunikacija iš egzistencinės psichoterapijos perspektyvos. Komunikacija iš geštalto psichoterapijos perspektyvos. Komunikacija iš kognityvinės psichoterapijos perspektyvos. Komunikacija iš sisteminės psichoterapijos perspektyvos. Psichoterapinių perspektyvų palyginimas. Literatūra.

Komunikaciniai tyrimai nustatė, kad yra komunikacinių barjerų- psichologinių kliūčių, trukdančių skleisti ir priimti informaciją. Tas kliūtis sukelia įvairios priežastys, tokios kaip žmonių prietaringumas, jų socialiniai doroviniai ir kitokie skirtumai, be to, skirtumai tarp informacijos šaltinio ir jos adresato.

Kiekvienas psichoterapinis požiūris taip pat akcentuoja komunikaciją. Komunikacija yra svarbi tiek socialiniame kontekste, tiek terapeuto ir kliento santykiuose. Šiame darbe bus aptarti šie komunikacijos psichoterapiniai požiūriai: psichoanalitinės, individualiosios, į asmenį orientuotos, egzistencinės, geštalto, elgesio, kognityvinės ir sisteminės.

  • Psichologija Referatas
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (1614 žodžiai)
  • Universitetas
  • Romas
  • Tarpasmeninis konfliktas: komunikacija iš skirtingų psichoterapinių sistemų perspektyvos
    10 - 4 balsai (-ų)
Tarpasmeninis konfliktas: komunikacija iš skirtingų psichoterapinių sistemų perspektyvos. (2013 m. Spalio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarpasmeninis-konfliktas-komunikacija-is-skirtingu-psichoterapiniu-sistemu-perspektyvos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 05:10
×