Tarpbankinė pinigų rinka, jos organizavimo ypatumai ir funkcionuojančių pinigų rinkos priemonių savitumai


Tarpbankines pinigu rinkos organizavimo ypatumai. Tarpbankiniu pinigu rinkos organizavimo ypatumai. Tarpbankinės pinigų rinkos organizavimo ypatumai..

Tarpbankinė pinigų rinka, jos organizavimo ypatumai ir funkcionuojančių pinigų rinkos priemonių savitumai. Įvadas. Tarpbankinė pinigų rinka ir jos organizavimo ypatumai. Tarpbankiniai indėliai ir depozitai. Atpirkimo sandoriai (repo). Perleidžiamieji banko indėlių sertifikatai. Funkcionuojančių pinigų rinkos priemonių savitumai. Išvados. Literatūra.

Efektyvus pinigų perskirstymas galimas, tik jei pinigų kiekis ekonomikoje apskritai yra pakankamas ir likvidumo stoka tėra struktūrinė problema. Tačiau daugeliu atveju, tarpbankinė pinigų rinka yra veiksmingas būdas stabilizuoti pinigų srautus, todėl labai svarbu suprasti jos finansinius įrankius, kad, reikalui esant, būtų galima kuo efektyviau pasinaudoti rinkos teikiama nauda.

Darbo tikslas – išanalizuoti tarpbankinės pinigų rinkos veikimą bei pinigų rinkos priemonių savitumus.

Darbo uždaviniai:

Aptarti tarpbankinius indėlius ir depozitus.

Aptarti atpirkimo sandorius.

Aptarti perleidžiamuosius banko indėlių sertifikatus.

Išanalizuoti funkcionuojančias pinigų rinkas.

Darbas sudarytas iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje išnagrinėta teorinė medžiaga apie tarpbankines pinigų rinkas ir kaip jos organizuojamos, o antroje dalyje, pasitelkus statistinius duomenis, pabandyta praktiškai panagrinėti veikiančias rinkas, pažiūrėti kaip tam tikri rodikliai įtakoja rinkas. Darbo gale pateikiamos trumpos išvados, apibendrinančios įvykdytas užduotis, bei naudotos literatūros ir informacijos šaltinių sąrašas.

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (3387 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andrejus
  • Tarpbankinė pinigų rinka, jos organizavimo ypatumai ir funkcionuojančių pinigų rinkos priemonių savitumai
    10 - 3 balsai (-ų)
Tarpbankinė pinigų rinka, jos organizavimo ypatumai ir funkcionuojančių pinigų rinkos priemonių savitumai. (2013 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarpbankine-pinigu-rinka-jos-organizavimo-ypatumai-ir-funkcionuojanciu-pinigu-rinkos-priemoniu-savitumai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 14:42
×