Tarporganizacinio bendradarbiavimo tyrimas


Vadybos skaidrės. Mykolo romerio universtitetas. tarporganizacinio bendradarbiavimo tyrimas. Įvadas. Tarporganizacinis projektas. „Būkime kartu, kurkime drauge“. Tyrimo metodika ir organizavimas. Aplinkos veiksniai. Narystės charakteristikų (bruožų). Proceso ir struktūros veiksniai. Komunikacijos veiksniai. Su bendradarbiavimo tikslu susiję veiksniai. Su bendradarbiavimo ištekliais susiję veiksniai. Apibendrinimas.


Tikslas – ištirti kaip praktikoje reiškiasi tarporganizacinis bendradarbiavimas. Uždaviniai: Surasti, atrinkti ir išnagrinėti ne mažiau kaip 4 mokslinius straipsnius tarporganizacinio bendradarbiavimo tematika. Aprašyti, kokius klausimus, sritis ir veiklas mokslininkai laiko svarbiausiomis, siekiant veiksmingo skirtingų organizacijų bendradarbiavimo ir bendros veiklos efektyvumo. Tyrimui pasirinkti organizaciją, kuri vykdo tarporganizacines veiklas. Atlikti tyrimą remiantis 20 bendradarbiavimo veiksnių. Pristatyti ir apibendrinti tyrimo rezultatus.

Kokybinis tyrimas Šiame darbe kokybiniu tyrimu siekiama ištirti, kaip vieningas bendradarbiavimas reiškiasi tarp Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos ir Ukmergės ūkininkų kredito unijos Duomenų surinkimui naudojamas elitinis interviu Ekspertai: Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje dirbantis ekspertas (E1); Ukmergės ūkininkų kredito unijoje dirbantis ekspertas (E2);.

Tyrime dalyvavusios organizacijos neturi bendradarbiavimo istorijos, t.y. šis bendradarbiavo pirmą kartą. Jų bendradarbiavimas buvo įteisintas oficialiai, sprendimas bendradarbiauti buvo gerai apgalvotas ir suplanuotas, o jį palaikė visi abiejų organizacijų darbuotojai. Ekspertai atkleidė, kad sprendimas bendradarbiauti buvo gerai apgalvotas ir suplanuotas, o jį palaikė visi organizacijų darbuotojai.

Bendradarbiavimas vyko geranoriškai, jo metu vyravo tarpusavio supratimas ir pagarba skirtingoms vertybėms ir normoms, lūkesčiams ir galimybėms. Abiejų organizacijų darbuotojai pasižymėjo kompetencijomis, reikalingomis iškeltų tikslų įgyvendinimui bei noriai dalijosi savo patirtimi ir skleidė ją mokyklos bendruomenėje.

  • Vadyba Skaidrės
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • Klaudijus
  • 13 puslapių (571 žodis)
  • Vadybos skaidrės
  • MS PowerPoint 106 KB
  • Tarporganizacinio bendradarbiavimo tyrimas
    10 - 10 balsai (-ų)
Tarporganizacinio bendradarbiavimo tyrimas. (2015 m. Spalio 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/tarporganizacinio-bendradarbiavimo-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 21:53