Tarptautinė bankininkystė


Bankininkystės kursinis darbas. Įvadas. Tarptautiniai bankai. Tarptautinių atsiskaitymų bankas. Europos centrinis bankas ir Europos centrinių bankų sistema. Korespondentinė ir ofšorinė bankininkystė. Korespondentinė bankininkystė. Ofšorinė bankininkystė. Banko atstovybės, filialai, dukteriniai bankai ir tarptautinės paskolos. Banko atstovybės užsienyje ir užsienio filialai. Leidimų užsienio bankams steigti filialus ir atstovybes Lietuvos Respublikoje ir leidimų jiems veikti išdavimo tvarka. Užsienio dukterinis bankas ir tarptautinės bankų paskolos. Apie lietuvos bankų tarptautinius santykius. Elektroninės pranešimų ir atsiskaitymų sistemos. Pasaulinė tarpbankinė telekomunikacinių finansinių pranešimų sistema. Elektroninės tarpbankinių atsiskaitymų sistemos. Kitos tarptautinės atsiskaitymo sistemos. Išvados. Literatūra.


Darbo tikslas: apžvelgti tarptautinę bankininkystę.

Darbo uždaviniai: išanalizuoti Tarptautinių atsiskaitymų banką bei Europos centrinių bankų sistemą; pagrindines tarptautinės bankininkystės formas – korespondentinę, ofšorinę bankininkystę, banko užsienio atstovybes, filialus ir dukterinius bankus, jų struktūrą; leidimų užsienio bankams steigti filialus ir atstovybes Lietuvos Respublikoje ir leidimų jiems veikti išdavimo tvarką; tarptautines bankų paskolas; Lietuvos didžiųjų bankų tarptautinius santykius bei elektronines pranešimų ir atsiskaitymų sistemas, naudojamas tarptautinėje bankininkystėje.

Tarptautinė bankininkystė. (2014 m. Sausio 24 d.). http://www.mokslobaze.lt/tarptautine-bankininkyste.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 23:54