Tarptautinė ekonomika Valstybių Bulgarija – Kanada ekonomikų palyginimas


Bulgarija. Istorija. Bulgarijos ekonominė situacija. Bendras vidaus produktas. Nedarbo lygis. Svarbiausios ūkio šakos. Kreditingumas. Valiutos stabilumas. Didžiausios įmonės. Turizmas. Kanada. Istorija. Kanados ekonominė situacija. Bendras vidaus produktas. Nedarbo lygis. Svarbiausios ūkio šakos. Kreditingumas. Valiutos stabilumas. Didžiausios įmonės. Turizmas. Kelionė į Bulgariją - Varną. Kelionė į Kanadą – Sechelt regioną. Išvados. Literatūros sąrašas.


Šioje šalyje valstybinė kalba yra bulgarų. Bulgarijos sostinė ir didžiausias miestas yra Sofija. Valstybės vadovai yra : Rosen Plevneliev – Prezidentas , Plamen Oresharski – ministras pirmininkas. Bularijos valstybė užima 110 910 km² ploto ir tik 0,3 % joje esančio ploto užima vanduo. Pagal 2013m duomenis Bulgarijoje gyvena 7,265 milijonų gyventojų. Pagal 2012m duomenis vidutinė gyvenimo trukmė šioje šalyje yra 74,32m. valstybės valiuta – Bulgarijos levas (BGN).

Bulgarija yra Pasaulio prekybos oranizacijos narys nuo 1996m (visos ES valstybės yra PPO narės). [4]

Iš paveikslėlio galima pastebėti , kad Bulgarijos BVP yra labai svyruojantis. Remiantis paskutiniais duomenimis matoma , kad BVP nukritęs. Tačiau prognozuoti ar jis 2016m bus didesnis nei 2015 yra labai sunku dėl jo kasmetinių svyravimų.

Didžiausias nedarbo lygis Bulgarijoje buvo 2013m lapkričio mėnesį 13,2 %, po šio laikotarpio nors ir svyruojant tačiau nedarbo lygis krenta ir 2016m rugpjūtį siekė 7,7%. [8]

Apibendrinant Bulgarijos kredintingumą galima teigti , kad šalis nėra labai kreditinga nes jos kreditingumo reitingas yra nuo neinvesticinio iki žemesnio investicinio reitingo.

Šioje šalyje valstybinė kalba yra prancuzų ir anglų. Kanados sostinė Otava, o didžiausias miestas yra Torontas. Valstybės vadovai yra :Ežbieta II “karalienė”, David Lloyd Johnston “generalgubernatorė”, Džastinas Triudo “premjeras” . Kanados valstybė užima 9 984 670 km² ploto ir 8,62 % joje esančio ploto užima vanduo. Pagal 2015m duomenis Kanadoje gyvena 35 851 774 gyventojų. Valstybės valiuta – Kanados doleris.

Remiantis diagrama galima pastebeti , kad nuo 2010m Kanados BVP kiekvienais metais iki 2014m kilo , tačiau 2015m smuko. Prognozuoti ar 2016m pakils Kanados BVP sunku.

Daugiausiai darbo vietų buvo sukurta viešajame, statybų ir pramonės sektoriuose.

Paveikslėlyje pateiktas Kanados kreditingumas nuo 1994m. Taip pat pateikti paaiškinimai ./

Kanados kreditingumas vertinamas teigiamai buvo tik 2000m , po to vėl tapo stabiles ir toks išlieka iki šiol. [15]

Diagramoje pateikti duomenys apie Kanados valiutos stabilumą, taigi atkreipiant dėmesį į infliaciją galima teigti, kad Kanadoje valiuta nėra stabili, valiutos infliacija labai svyruoja.

Kelionė apskaičiuota vienam asmeniui 7 naktims viešbutyje HVD Clubhotel Miram , su viešbučio funkcija “viskas įskaičiuota”. Kelionė : Skrydis ir viešbutis perkami iš internetinės svetainės Novaturas.

Viešbučio kaina 7n. – 555eur (perkant internetu taikoma 16,65e nuolaida)

Kelionės kaina paskaičiuota su maitinimu, skrydžiu , ir apgyvendinimu. Norint apsilankyti miesto centre papildomai papietauti ar isigyti suvenyru rekomenduojama tureti papildomus 200e.

Taigi kelionės kaina : 555e +200e = 755e (vienam asmeniui)

Kelionė apskaičiuota vienam asmeniui 7 naktims viešbutyje Davis Bay Bed & Breakfast. Kelionė apskaičiuota savarankiškai planuojant.

Viešbutis siūlo terasa su vaizdu į jūrą Davis Bay Bed & Breakfast yra įsikūręs Sechelt Britų Kolumbijos regione, 47 km nuo Vankuverio. Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė yra vietoje.

Svečiai gali mėgautis įvairią veiklos aplinką, įskaitant slidinėjimo, golfo ir burlenčių. Nanaimo yra 35 km nuo Davis Bay Bed & Breakfast, o Parksville yra už 45 km nuo viešbučio. Artimiausias oro uostas yra Nanaimo oro uostas, 44 km nuo objekto.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1031 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (3094 žodžiai)
  • Universitetas
  • Neringa
  • Tarptautinė ekonomika Valstybių Bulgarija – Kanada ekonomikų palyginimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Tarptautinė ekonomika Valstybių Bulgarija – Kanada ekonomikų palyginimas. (2017 m. Sausio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautine-ekonomika-valstybiu-bulgarija-kanada-ekonomiku-palyginimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 11:56
×